Bieg Podhalański - ruszyły zapisy - BiegiGorskie.pl

Bieg Podhalański – ruszyły zapisy

Można już zgłaszać swój udział w XI Biegu Podhalańskim 2020!
Z przyjemnością informujemy, że na stronie internetowej zawodów www.bieg.nowytarg.pl zostały już rozpoczęte zapisy on-line do XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 1 lutego 2020 r.

Trasa jedenastej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę 30, 15 lub 6 kilometrową.

Jedenasta edycja Biegu będzie miała szczególny charakter ponieważ będzie to jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.

Także podczas nadchodzącej edycji zawodów nagrody dla najlepszych między innymi ufunduje Sponsor Generalny firma SALOMON.
Również w XI edycji Biegu Podhalańskiego nagrody będą przyznawane do 6 miejsca open na każdym dystansie, z podziałem na kobiety i mężczyzn. Każdy zawodnik otrzyma upominek z logo biegu oraz odlewany medal!

Przypominamy kilka spraw organizacyjnych:

Do 29 stycznia 2020 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www biegu.
W dniu 31 stycznia 2020 r. zgłoszenia prosimy składać osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu od godz. 11:00 do 18:00, oraz w dniu 1 lutego od godz. 8:00 do 10:00.

Zawodnicy niepełnoletni nie mogą brać udziału w biegu na dystansie 30km.
Młodzież do 18 lat, ma prawo startu na dystansie 5 km i 15 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Relacja filmowa z X Jubileuszowego Biegu Podhalańskiego 09.02.2019

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*