Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.3) - BiegiGorskie.pl

Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.3)

Zimowy Maraton Bieszczadzki solidnie namieszał na początek naszej ATTIQ ligowej zabawy i przemodelował 😉  czołówkę zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Jagoda Petryna (NOA), druga w Zimowym Maratonie Ślężańskim, dorzucając piąte miejsce w Bieszczadach została naszą nową liderką w kategorii kobiet!

Foto: Magdalena Sedlak – Fotografia Bez Miary

Na miejsce drugie od razu wskoczyła druga w Bieszczadach na 44km niesamowita Maria Domiszewska.

Foto: Magdalena Sedlak – Fotografia Bez Miary

… spychając na miejsce trzecie – dotychczasową liderkę – Wiolettę Kościelniak (Runners Team Nysa), za plecami której już czai się jedna z naszych faworytek do końcowego zwycięstwa – tryumfatorka Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego, druga zawodniczka ubiegłego ligowego sezonu – Katarzyna Wilk.

Foto: Magdalena Sedlak – Fotografia Bez Miary

Wśród mężczyzn prowadzenie zachował Pavel Brydl (Salomon CZ) – zwycięzca Maratonu Ślężańskiego i Półmaratonu Gór Stołowych.

Foto: Paweł Młyński

Ale dalej już same zmiany – na miejsce drugie, tuż za walecznym Czechem, po wywalczeniu trzeciego miejsca w Zimowym Maratonie Bieszczadzkim wskoczył – “Góral z Mazur” czyli Rafał Kot (Muay Running Team).

Foto: Magdalena Sedlak – Fotografia Bez Miary

… a na trzecie zwycięzca ZiMB’a Grzegorz Ziejewski.

Foto: UltraLovers – Jacek Deneka

… za którym dwójka znakomitych biegaczy: Miłosz Szcześniewski (SALCO Garmin Team) i Daniel Żuchowski (Muay Running Team) – drugi po niesamowitej walce do samego końca na dystansie 44km w Bieszczadach.

Foto: Magdalena Sedlak – Fotografia Bez Miary

A to dopiero początek – przed nam przecież jeszcze 10 miesięcy emocji !


A teraz tradycyjnie, zanim przejdziemy do szczegółowych tabel – mała przerwa na reklamę naszej kolekcji ligowej 😉

… którą znajdziecie -> tutaj <-

A już 8 i 9 lutego kolejne biegi:

Rudawy Zimowy Festiwal Biegowy

Turbacz Winter Trail

Zachęcamy także już do zapisów na nasz wielki finał ATTIQ Ligi – czyli 2.Półmaraton Górski Orzeł (23.11.2020r.)

Po trzech kolejkach w ATTIQ Lidze Biegów Górskich sklasyfikowanych mamy: 2.586 zawodników (753 kobiety i 1.833 mężczyzn).

KOBIETY:

-> Pełna klasyfikacja kobiet <-

Czołówki poszczególnych kategorii i stylów:

Open (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu):

1.(3) Jagoda Petryna (NOA) – 300 pkt
2.(-) Maria Domiszewska (MKS Halicz) – 210 pkt
3-4.(1) Wioletta Kościelniak (Runners Team Nysa) – 200 pkt
3-4.(-) Katarzyna Wilk – 200 pkt
5.(2) Natalia Bihun (GT RAT) – 185 pkt
6-7.(4) Katarzyna May-Adamek (Rakownia) – 160 pkt
6-7.(-) Katarzyna Konkel (Decathlon Lublin) – 160 pkt
8-9.(-) Justyna Jasłowska (SCOTT Team) – 140 pkt
8-9.(5) Małgorzata Lusawa (Bieganie Po MPK) – 140 pkt
10-11.(6) Martyna Jakóbczyk – 120 pkt
10-11.(-) Justyna Adamus-Kowalska (LKS Imielin) – 120 pkt

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorki (K16-19):

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Seniorki I (K20-29):

1.(6) Katarzyna Konkel (Decathlon Lublin) – 160 pkt
2.(10) Martyna Jakóbczyk – 120 pkt
3.(13) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 100 pkt

Seniorki II (K30-39):

1. (1) Jagoda Petryna (NOA) – 300 pkt
2. (3) Katarzyna Wilk – 200 pkt
3. (5) Natalia Bihun (GT RAT) – 185 pkt

Masters (K40-49):

1.(3) Wioletta Kościelniak (Runners Team Nysa) – 200 pkt
2.(6) Katarzyna May-Adamek (Rakownia) – 160 pkt
3.(10) Justyna Adamus-Kowalska (LKS Imielin) – 120 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(2) Maria Domiszewska (MKS Halicz) – 210 pkt
2.(12) Katarzyna Bernat (Biegowa Świdnica) – 110 pkt
3.(49) Małgorzata Grzenia (Centrum Medyczne Orto-Optymist Lublin) – 75 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(115) Renata Jakubowska – 36 pkt
2.(152) Anna Morawska – 15 pkt
3.(152) Joanna Wierchoła (Klub Królika Stefana) – 15 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim:

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim:

1.(10) Justyna Adamus-Kowalska (LKS Imielin) – 100 pkt
2.(13) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 100 pkt
3.(19) Adriana Klapholz (Biegiem Przez Chybie) – 95 pkt

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie:

1.(1) Jagoda Petryna (NOA) – 300 pkt
2.(2) Maria Domiszewska (MKS Halicz) – 210 pkt
4.(3) Katarzyna Wilk – 200 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie:

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

MĘŻCZYŹNI:

-> Pełna klasyfikacja mężczyzn <-

Czołówki poszczególnych kategorii i stylów:

Open (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu):

1.(1) Pavel Brydl (Salomon CZ) – 300 pkt
2.(6) Rafał Kot (Emerald Rabbit) – 280 pkt
3.(-) Grzegorz Ziejewski (Wieliczka) – 200 pkt
4-5.(2) Miłosz Szcześniewski (SALCO Garmin Team) – 180 pkt
4-5.(-) Daniel Żuchowski (Muay Running Team) – 180 pkt
6.(3) Michał Norbert (KB Sobótka) – 170 pkt
7.(4) Piotr Jedwabny – 160 pkt
8-9.(5) Dawid Stefański (www.dziewiczagorabiega.pl) – 140 pkt
8-9.(-) Karol Ziajka (Finsz Rymanów) – 140 pkt
10. Mieczysław Sikora (SURFIN Polska) – 130 pkt

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(8) Karol Ziajka (Finsz Rymanów) – 140 pkt
2-3.(19) Radosław Boniec – 95 pkt
2-3.(19) Mateusz Szwaja (OTK Rzeźnik)– 95 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1-2.(4-5) Miłosz Szcześniewski (SALCO Garmin Team) – 180 pkt
1-2.(4-5) Daniel Żuchowski (Muay Running Team) – 180 pkt
3.(6) Michał Norbert – (KB Sobótka) – 170 pkt

Masters (M40-49):

1.(1) Pavel Brydl (Salomon CZ) – 300 pkt
2.(2) Rafał Kot (Emerald Rabbit) – 280 pkt
3.(3) Grzegorz Ziejewski (Wieliczka) – 200 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(19) Marek Sokołowski (Alpin Sport HOKA One One Team) – 95 pkt
2.(57) Cezary Kupiński (MKS Siechnice) – 70 pkt
3.(89) Janusz Kostka (Posmakuj Run Team) – 51 pkt

Weterani II (M60+):

1.(109) Roman Trzcieliński (PSY Warszawa) – 40 pkt
2.(150) Ryszard Klamut (KGB Korczyna) – 30 pkt
3.(169) Jerzy Haduch (Sanok i Okolice) – 26 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim:

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim:

1-2.(12) Ignacy Domiszewski (GUKLA Bratkowice) – 100 pkt
1-2.(12) Zbigniew Jaworski (Kluszkowice) – 100 pkt
3.(19) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 95 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie:

1.(1) Pavel Brydl (Salomon CZ) – 300 pkt
2.(6) Rafał Kot (Emerald Rabbit) – 280 pkt
3.(-) Grzegorz Ziejewski (Wieliczka) – 200 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie:

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Czołówka klasyfikacji drużynowej wygląda następująco:

1. Muay Running Team – 36 pkt 

2. Salco Garmin Team – 25 pkt 

3-4.  NOA – 20 pkt

3.4. Salomon CZ/Willa SPA Scaliano – 20 pkt

-> Regulamin ATTIQ Ligi 2020 r <-

A poniżej nasi sponsorzy i partnerzy:


Sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich jest najlepsza pod słońcem 😉 marka odzieży sportowej: ATTIQ:

O Wasze zdrowie i dobre samopoczucie dba: MOLPHARMAPartner Techniczny ATTIQ Ligi Biegów Górskich

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży trofeów sportowych jest firma TRYUMF

Partnerem Technicznym Ligi Biegów Górskich w zakresie odnowy biologicznejTermy Gorący Potok.

Partnerem Technicznym Ligi Biegów Górskich w zakresie mobilnej reklamy zewnętrznej jest firma Poltent

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży samochodowej jest firma SsangYong– innowacyjna koreańska marka ludzi aktywnych.

Strategicznym Sponsorem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ z zakresu suplementacji sportowej jest marka ALE

Partnerem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ z zakresu zaawansowanych systemów pomiarowych jest GARMIN Polska

Partnerem Technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich w zakresie rozwiązań informatycznych jest firma ANDROBIT

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*