Liga Biegów Górskich Dare2b 2018(cz.3) - BiegiGorskie.pl

Liga Biegów Górskich Dare2b 2018(cz.3)

W miniony weekend Liga Biegów Górskich Dare 2b lekko zwolniła bo mieliśmy tylko jedną imprezę a w niej dwa biegi kat.II – Głuszec Półmaraton i Dziesiątka.
.
Nie mogło to oczywiście w jakiś szczególny sposób wpłynąć na kolejność czołówki – jednak małe zmiany są 🙂
.
Choćby za sprawą niezmordowanego Roberta Farona (Salco Garmin Team), który po zajęciu 5 miejsca w Zimowym Maratonie Bieszczadzkim postanowił przetrzeć się także na dystansie o połowę krótszym.
.
Dzięki zajęciu trzeciego miejsca Rober awansował z 5 miejsca na trzecie ex aequo z Tomaszem Koczwarą z Radomyśla Wielkiego.
.
Oczywiście na prowadzeniu nadal fenomenalny zwycięzca Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego – Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) …
.
.
.
przed Dominikiem Grządzielem (ATTIQ).
.
.
Wśród kobiet czołówka bez zmian:
.
Miejsce pierwsze zajmuje zwyciężczyni Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego Paulina Wywłoka (www.treningfizjoterapia.pl)
.
.
Na drugim super weteranka Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne)
.
.
… a na trzecim druga w tymże maratonie Sylwia Bondara (JacekBiega Running Team)
.
.
Ale już w najbliższy weekend kolejne fajne zawody w stylu anglosaskim: ICEBUG Winter Trail, które tym razem mogą więc wprowadzić zmian w naszej rywalizacji.
.
Więcej informacji i szczegółowe podsumowania Ligi Biegów Górskich Dare 2b poniżej:
Oto poszczególne klasyfikacje (na końcu oczywiście pełne zestawienie w pliku xls):

Klasyfikacje Kobiet:

Pierwsza dziesiątka open kobiet (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Paulina Wywłoka (www.treningfizjoterapia.pl) – 300 pkt

2.(2) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 285 pkt

3.(3) Sylwia Bondara (JacekBiega Running Team) – 280 pkt

4.(4) Natalia Mierzlikin (Warszawa) – 260 pkt

5.(5) Katarzyna Cekowska (Siedliska) – 220 pkt

6.(6) Aneta Ściuba (Stay Insade) – 200 pkt

7.(7) Iryna Masnyk (AGRO-NATURA Ukraina) – 180 pkt

8.(8) Regina Krenzel (Jarosław) – 160 pkt

9.(9) Alicja Krótki (Tarnowskie Góry) – 140 pkt

10.(10) Kamila Głodowska (MUAY RUNNING TEAM ) – 120 pkt

———————————————————————————————————————
Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorki(K16-19):

1.(…) ……… – … pkt
2.(…) ……… – … pkt
3.(…) ……… – … pkt

Seniorki I(K20-29):

1.(1) Paulina Wywłoka (www.treningfizjoterapia.pl) – 300 pkt
2.(4) Natalia Mierzlikin (Warszawa) – 260 pkt
3.(10) Kamila Głodowska (MUAY RUNNING TEAM ) – 120 pkt

Seniorki II (K30-39):

1.(2) Sylwia Bondara (JacekBiega Running Team) – 280 pkt
2.(6) Aneta Ściuba (Stay Insade) – 200 pkt
3.(7) Iryna Masnyk (AGRO-NATURA Ukraina) – 180 pkt

Masters (K40-49):

1.(1) Katarzyna Cekowska (Siedliska) – 220 pkt
2.(11) Magdalena Łączak (Salomon Suunto Team) – 100 pkt
3.(21) Adriana Klappholz (Biegiem Przez Chybie) – 95 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(2) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 285 pkt
2-3.(80) Małgorzata Wolska (WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAM) – 46 pkt
2-3.(80) Danuta Jedrichovska (-) – 46 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(88) Krystyna Mączka (OTK Rzeźnik) – 45 pkt
2.(111) Anna Morawska (Warszawa) – 30 pkt
3.(114) Barbara Kroenke (OBOZYBIEGOWE.PL) – 26 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(…) ……… – … pkt
2.(…) ……… – … pkt
3.(…) ……… – … pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1-3.(11) Elżbieta Witek (Baryczka) – 100 pkt
1-3.(11) Julia Honkisz (Nutrend Team/Aktywne Beskidy) – 100 pkt
1-3.(11) Sandra Mikołajczyk (Silesia Runners Club) – 100 pkt

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Paulina Wywłoka (www.treningfizjoterapia.pl) – 300 pkt
2.(2) Maria Domiszewska (Ustrzyki Dolne) – 285 pkt
3.(3) Sylwia Bondara (JacekBiega Running Team) – 280 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(…) ……… – … pkt
2.(…) ……… – … pkt
3.(…) ……… – … pkt


Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 300 pkt

2.(2) Dominik Grządziel (ATTIQ) – 280 pkt

3-4.(3) Tomasz Koczwara (Radomyśl Wielki) – 260 pkt

3-4.(5) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 220 pkt

5.(4) Piotr Babis (-) – 240 pkt

6.(6) Bartosz Ceberak (Lubartów) – 200 pkt

7.(7) Tomasz Polański (B4sport) – 180 pkt

8.(8) Stanisław Ważny (Biegomania Lubaczów) – 160 pkt

9.(9) Krzysztof Wiernusz (Finisz Rymanów ) – 140 pkt

10.(10) Grzegorz Czyż (GRUPA AZOTY -AUTOMATYKA TARNÓW) – 130 pkt

————————————————————————————————————————-

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(…) ……… – … pkt
2.(…) ……… – … pkt
3.(…) ……… – … pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 300 pkt
2.(5) Piotr Babis (-) – 240 pkt
3.(12) Bartłomiej Przedwojewski (Salomon Suunto Team) – 100 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(2) Dominik Grządziel (ATTIQ) – 280 pkt
2.(6) Bartosz Ceberak (Lubartów) – 200 pkt
3.(8) Stanisław Ważny (Biegomania Lubaczów) – 160 pkt

Masters (M40-49):

1-2.(2-3) Tomasz Koczwara (Radomyśl Wielki) – 260 pkt
1-2.(2-3) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 260 pkt
3.(7) Tomasz Polański (B4sport) – 180 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(10) Grzegorz Czyż (GRUPA AZOTY -AUTOMATYKA TARNÓW) – 130 pkt
2.(59) Andrzej Leszczyński (BODY Club) – 61 pkt
3.(103) Krzysztof Strzępka (KROKODYLE KOLBUSZOWA) – 36 pkt

Weterani II (M60+)

1.(88) Roman Jurczak (Rzeszów) – 45 pkt
2.(137)  Ryszard Klamut (Haczów) – 30 pkt
3.(141) Piotr Faron (Limanowa Forrest) – 29 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(…) ……… – … pkt
2.(…) ……… – … pkt
3.(…) ……… – … pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(12) Ignacy Domiszewski (MKS Halicz) – 100 pkt
2.(12) Bartłomiej Czyż (Kraków) – 100 pkt
3.(12) Wojciech Probst (Inov-8) – 100 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 300 pkt
2.(2) Dominik Grządziel (ATTIQ) – 280 pkt
3-4.(3-4) Tomasz Koczwara (Radomyśl Wielki) – 260 pkt
3-4.(3-4) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 260 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(…) ……… – … pkt
2.(…) ……… – … pkt
3.(…) ……… – … pkt

Opracowanie Ligi: Magdalena Chełmicka

Komentarz: Dominik Ząbczyński


-> Pełne aktualne wyniki Ligi Biegów Górskich Dare 2B – 2018 <-

-> Regulamin Ligi Biegów Górskich Dare2B 2018 <-


Najbliższe zawody:

2018.02.10 –  ICEBUG Winter Trail  (kat.I)

Głównym sponsorem Ligi Biegów Górskich jest marka Dare 2B oraz Regatta:

daret2lbg  Regatta_logo rusz_sie_logo

dare2b

Dare 2b – brytyjska marka, specjalizująca się w produkcji odzieży dla miłośników sportów zimowych, kolarzy, biegaczy i przedstawicieli innych dyscyplin sportowych. Produkty charakteryzują się technicznym wzornictwem oraz wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. To, co wyróżnia markę, to bardzo szeroka rozmiarówka i przystępne ceny https://www.sklep-dare2b.pl/

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*