Icebug Winter Trail - po raz piąty - BiegiGorskie.pl

Icebug Winter Trail – po raz piąty

To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski. Impreza od swojego debiutu cieszy się dużą popularnością wśród fanów górskiego biegania, w tym roku, w najbliższą sobotę (tj. 10.02.2018) do Nowego Targu  przyjedzie ok.350 zawodników.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Biegam Po Górach i Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Na zawodników jak co roku czeka bogaty pakiet startowy z gadżetem biegowym, wejściówką na termy Gorący Potok i zestawem herbat od Tekanne, atrakcyjne nagrody w tym pamiątkowy medal na mecie dla każdego zawodnika.

Każdy kto choć raz odwiedził Nowym Targ w trakcie zawodów Icebug Winter Trail podkreśla że o wysokiej atrakcyjności zawodów decyduje piękna, widokowa trasa i wyjątkowa atmosfera podczas zawodów. W tym roku organizatorzy przygotowali 17 kilometrową trasę z sumą przewyższeń przekraczającą 700 metrów.

Start o godzinie 10:00 na Długiej Polanie, trasa biegu prowadzi urokliwymi szlakami gorczańskimi do schroniska na Turbaczu gdzie zlokalizowany będzie punkt żywieniowy. Po opuszczeniu schroniska zawodnicy skierują się w stronę stacji narciarskiej Długa Polana na Kowańcu gdzie będzie zlokalizowana meta. Limit czasu pozwoli nawet mniej wprawionym biegaczom ukończyć bieg i cieszyć satysfakcją podjętego wyzwania. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie! Zakończenie imprezy o godzinie 13:00.

Choć zapisy internetowe są już zamknięte, organizatorzy dopuszczają możliwość zgłoszenia w dniu zawodów!

Szczegóły na stronie internetowej: www.icebugwintertrail.pl

Napisane przez

Dominik Ząbczyński