Coraz bliżej Winter Trail Małopolska - BiegiGorskie.pl

Coraz bliżej Winter Trail Małopolska

Kilkuset zawodników na listach startowych. Od dawna wypełnione limity na najdłuższych dystansach. Do 3. edycji festiwalu biegów górskich WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA pozostało kilka dni.
WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 – od 35 do 105 kilometrów

„W tym roku w ramach WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA zapraszamy na 4 dystanse: 105, 64, 45 i 35 km. To trudne zawody, w trudnym terenie. Beskid Wyspowy, szczególnie w warunkach zimowych, wystawi biegaczy na próbę charakteru. Na trzech najdłuższych trasach zawodnicy biegną przez wyjątkową górę Szczebel.” – mówi Paweł Derlatka, kierownik zawodów.

Zobaczcie, co o Szczeblu sądzą uczestnicy poprzednich edycji WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA i Ultra-Trail® Małopolska.

Zostało tylko kilka dni, aby zapisać się bieg WTM 45 albo WTM 35:

https://www.e-gepard.eu/show-contest/466

Start i meta w sercu lasu – bez szumu miasta, samochodów

Start i meta biegów znajdują się na zboczu jednego ze szczytów Beskidu Wyspowego Lubogoszcza – w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz”, położonej w środku pięknego cichego lasu.

 

Gorący posiłek w każdym punkcie odżywczym na trasach

Fundacja 4 Alternatywy, organizator WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA, promuje dietę wegetariańską, dlatego w każdym punkcie odżywczym zawodnicy znajdą gorące bezmięsne posiłki. Więcej o posiłkach podczas WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 –

https://ultratrailmalopolska.pl/pl/2018/12/03/wtm-2018-dla-lasuchow/

Zbiórki rzeczowe: dla pacjentów Ośrodków MONAR-u i dla bezdomnych zwierząt.

Jak co roku, w czasie zawodów biegacze będą mogli pomóc potrzebującym uczestnicząc w zbiórkach rzeczowych. W ramach akcji Człowiek zwierzakowi bratem, do Biura zawodów będzie można przynieść karmę, koce, zabawki, które później trafią do przytulisk dla bezdomnych zwierząt. Druga zbiórka dotyczy odzieży sportowej dla pacjentów Ośrodków MONAR-u m.in. koszulek, butów biegowych. Pacjenci MONAR-u, również poprzez treningi biegowe, wychodzą z uzależnień, z którymi się zmagają.

Punkty ITRA i UTMB, super przygoda, możliwość poznania sporej części Małopolski w jeden zimowy weekend, świąteczna atmosfera i biegacze z kilkunastu krajów świata. RUN / ECO / VEGE / CHARITY to wizja biegania, którą promuje Organizator zawodów.

WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA is coming.

Więcej informacji:
www.ultratrailmalopolska.pl
www.facebook.com/UltraTrailMalopolska

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*