ULTRA MARATON 4 PORY ROKU - BiegiGorskie.pl

ULTRA MARATON 4 PORY ROKU

Cztery pory roku i cztery ultra maratony. Edycja ZIMA już za nami lecz kolejne pory roku przed nami.

Oto WIOSNA – 18 kwiecień 2020 Daleszyce k/Kielc. Lasy pasma cisowsko-orłowińskiego pełne mistycznych i magicznych miejsc kultu pogan ze słynną górą Zamczysko- to tylko przedsmak tego co tu zobaczycie. Start i meta w samym lesie – przy urokliwej leśniczówce dopełni całości.

 

27 czerwca 2020 kolej na LATO. Tym razem ultra maraton zimowy w wersji letniej. Kultowa, trudna trasa prowadzi przez wszystkie najwyższe góry w okolicach , zalicza podbieg stokiem narciarskim na Telegraf i Pierścienicę, rezerwaty geologiczne Zelejowa i Wietrznia oraz jaskinię Piekło- z której wychodzimy „kominem”. Start i meta przy Centrum Geoedukacji Geopark pozwoli chętnym na podróż w kapsule czasu do epoki kambru.

Lato szybko mija i czas nadchodzi na JESIEŃ. Wielki finał cyklu w Bodzentynie 4 października 2020. To Starogóra Ultra Trail. Unikatowa trasa tego ultra biegnie z Gołoszyc do Bodzentyna i prowadzi dwoma najwyższymi pasmami Gór Świętokrzyskich pasmem Jeleniowskim i Łysogórskim. Słynne Gołoborza, góra Szczytniak to tylko część tego co zobaczycie, a meta w ruinach Zamku Biskupów jest dodatkowym atutem tego biegu.

Serdecznie Was zapraszamy- Góry Świętokrzyskie czekają…

Zapisy : www.mtbcross24.pl lub www.mtbcross.pl/ kalendarz

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*