Trail Kamieńsk – dodatkowe zapisy! - BiegiGorskie.pl

Trail Kamieńsk – dodatkowe zapisy!

5. Trail Kamieńsk odbędzie się 26 stycznia 2020 roku, listy startowe po raz kolejny zamknęły się już na ponad miesiąc przed zawodami. Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk, to jeszcze nic straconego!

Organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zapisy, które potrwają do 13 stycznia. Liczba miejsc nadal jest ograniczona więc warto nie odkładać decyzji o starcie na sam koniec. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

Przypomnijmy, że rywalizacja na Trail Kamieńsk odbywa się na dwóch dystansach 6 km i 30 km z sumą przewyższeń odpowiednio +/- 240 m i +/- 610 m. Na listach startowych są zawodnicy z całej Polski w tym m.in. Dominika Stelmach, Piotr Koń, Krzysztof Pietrzyk czyli medaliści Mistrzostw Polski w biegach górskich na rożnych dystansach.

Tradycją stało się już, że zawodnicy kończący zmagania w Trail Kamieńsk na mecie otrzymują pamiątkowe gliniane medale przygotowane przez Warsztat Gancarski rodziny Konopczyńskich, który ma ponad 200 letnią historię.

Organizatorem Trail Kamieńsk jest stowarzyszanie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk oraz firma inesSport. Patronat nad imprezę objęli Gmina Kamieńsk, Starostwo Powiatowe w Radomsku oraz Nadleśnictwo Bełchatów.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl oraz
na profilu zawodów na Facebooku.

Film:

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*