III Bieg "Lotnej" w Haczowie - BiegiGorskie.pl

III Bieg „Lotnej” w Haczowie

Historyczny Haczów znów przyciąga biegaczy obiektem z listy UNESCO

8 sierpnia już po raz czwarty Haczów (województwo podkarpackie, powiat brzozowski) gościć będzie biegaczy i zawodników nordic walking z całego regionu oraz dalszych zakątków Polski! Bieg Lotnej to wspaniała okazja, żeby odwiedzić to urokliwe miejsce kryjące w swoich granicach wiele atrakcji. W tym roku wyjątkowe aktywności czekają także na najmłodszych!

Po raz pierwszy przy Biegu Lotnej zorganizowane będą biegi dla dzieci. Pociechy w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych będą mogli zmierzyć się z trasami wytyczonymi w haczowskim parku. Od 200 m dla maluchów, po solidne 1000 m dla 7- i 8-klasistów. Drobne upominki dla wszystkich uczestników biegów dla dzieci zachęcą do wysiłku nie tylko tych najszybszych!

Dzieci lubiące eksperymentować i poznawać przyrodę oraz prawa fizyki i chemii zapraszamy do stoiska firmy Gaz-System, gdzie można będzie poczuć się jak w prawdziwym laboratorium, a do tego dostać miły upominek. Pokaz wojska z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich pomogą również w ciekawym spędzeniu niedzieli.

Melomanów małych i dużych zapraszamy na występy wokalne dzieci z ogniska muzycznego oraz koncert Orkiestry dętej z Haczowa.

Na łasuchów czekać będzie riksza z przepysznymi lodami z cukierni Joasia, a najmłodszych zabawią animatorki malujące buzie.

A zatem przyjechać warto całymi rodzinami. Dla każdego znajdzie się w Haczowie moc atrakcji. Tych, którzy biegają naprawdę szybko niech zachęcą ponadto nagrody pieniężne dla najszybszego zawodnika i zawodniczki ufundowane przez Posła na Sejm RP Adama Śnieżka.

Do zobaczenia w Haczowie już 8 sierpnia!

Data: 8 sierpnia 2021 roku
Dystans Biegu: 13 km, 5 km, dystans kategorii Nordic Walking: 5 km, biegi dla dzieci

Formularz rejestracyjny: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/
Więcej informacji na stronie: http://haczow.pl/bieg
Profil FB: https://www.facebook.com/Bieg-Lotnej-w-Haczowie-109637363701093/

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*