Górski Półmaraton „Z Flagą na Trójgarbie" - BiegiGorskie.pl

Górski Półmaraton „Z Flagą na Trójgarbie”

Już po raz VIII amatorzy i profesjonalni biegacze będą mogli spróbować swoich sił podczas Półmaratonu Górskiego „Z Flagą na Trójgarbie”

Biegowa rywalizacja przebiegać będzie na dwóch dystansachok. 22 km i tzw. dyszka. To niezwykła impreza sportowa, gdzie w połowie trasy uczestnicy wbiegają na Górę Trójgarb, na której znajduje się wieża widokowa, przyciągająca od lat tysiące turystów – https://www.facebook.com/Trojgarbwieza.

Trasa gwarantuje wspaniałe widoki rozciągające się od Śnieżki po Wrocław 😉.

W tym roku niespodzianka, gościem honorowym VIII Górskiego Półmaratonu „Z Flagą na Trójgarbie” będzie Jerzy Górski – mistrz świata w podwójnym Ironmanie (3.09.1990r).

O naszym gościu powstała książka Łukasza Grassa i film (2017r) w reżyserii Łukasza Palkowskiego pt. „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” – https://www.filmweb.pl/film/Najlepszy-2017-772700.

Start i meta zlokalizowane będą na boisku sportowym w Witkowie – https://goo.gl/maps/ZP2jEv3MTynd8Snh6.

Na zakończenie naszego półmaratonu o godzinie 16.00 w Centrum Kultury w Czarnym Borze – https://goo.gl/maps/BY1fup6dNDVkgJg87 odbędzie się pokaz filmu „Najlepszy” oraz spotkania i rozmowa z bohaterem filmu – Jerzym Górskim – https://www.facebook.com/sportgorski.jerzygorski – wstęp bezpłatny. Pierwsze miejsca dla uczestników naszego półmaratonu.

Zapraszamy serdecznie – 9 września 2023 r. – dwa dystanse i jedna wieża z najprawdopodobniej najpiękniejszym widokiem w Sudetach.

image-71398

(kliknij na grafikę aby powiększyć)

Zapisy na stronie:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8091

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*