GSB dla poznańskiego maratończyka - BiegiGorskie.pl

GSB dla poznańskiego maratończyka

Przemek to poznański maratończyk, mąż i wspaniały ojciec dwójki cudownych dzieciaków – 11 letniego Igora i 9 letniej Ninki.
W tej chwili wraz z najbliższymi odbywa swój najważniejszy wyścig – mierzy się z poważną chorobą nowotworową, która nieoczekiwanie i brutalnie wywróciła ich dotychczasowe życie do góry nogami.

Jak to najczęściej bywa w takich sytuacjach środki finansowe potrzebne na operację przekraczają możliwości finansowe rodziny i najbliższych przyjaciół.

Dlatego 29 sierpnia o godzinie 18.00 z Wołosatego na Główny Szlak Beskidzki ruszają przyjaciele Przemka z klubu biegacza Maniac Poznań. Akcja ma na celu nagłośnienie zbiórki i dotarcie tym samym do jak największego grona osób z naszego biegowego (i nie tylko) świata. Bo tylko przy pomocy całej naszej biegowej społeczności Przemek będzie miał szansę wrócić na biegowe trasy.

Przypomnijmy, że Główny Szlak Beskidzki to najdłuższy szlak wytyczony w polskich górach. Biegnie od Wołosatego w Bieszczadach i kończy się w Ustroniu w Beskidzie Śląskim. Całość liczy sobie 500 km i ponad 22000 m przewyższenia.

Zbiórka na leczenie trwa do 13 września i odbywa się pod poniższym linkiem:
siepomaga.pl/walka-przemka
Tam też są wszystkie informacje dotyczące Przemka i cała jego historia.

Przebieg akcji będzie można śledzić na bieżąco pod linkiem:
http://event.trackcourse.com/view/gsb-202108-gsb-dla-przemka

oraz w mediach społecznościowych na profilu klubu do którego Przemek należy od prawie 20 już lat:
https://www.facebook.com/kbmaniac

Wszystkich ludzi dobrej woli i dobrego serca zapraszamy do wzięcia udziału w całym przedsięwzięciu, czy to przez zasilenie zbiórki lub poprzez udostępnienie informacji o niej swoim bliskim i znajomym.

Pamiętajmy, że w życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje przez które przejść można tylko wspólnie, a dobro zawsze wraca.

Paweł Wichłacz

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*