Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju - BiegiGorskie.pl

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

12. Festiwal Biegowy tym razem w Piwnicznej-Zdroju, z superniskimi cenami biegów górskich.

W tym roku na 12. już Festiwal Biegowy serdecznie zapraszamy do pełnej atrakcji Piwnicznej-Zdroju. Tu, na przyjaznym też rowerzystom, pięknym terenie Nakła w zakolu Popradu, stanie ogromne Miasteczko Biegowe, gdzie zaplanowaliśmy mnóstwo imprez!

Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było: 4 tysiące metrów kwadratowych pod dachem i mnóstwo wydarzeń – od strefy Expo, gdzie kupić będzie można wszystko, czego biegacz potrzebuje, przez Strefę Sport, Zdrowie, Pieniądze, Strefę Dzieci, Strefę Iron Run, po Festiwal Zespołów Góralskich i Lachowskich i Targi Książki! Z Miasteczka Biegowego startować będzie większość biegów, tu również zaplanowaliśmy ich metę. Trasami Festiwalu Biegowego przebiegniemy ponad 300 kilometrów przez piękny Beskid Sądecki, a łączna suma przewyższeń przekroczy 4 tys. metrów!

W tym roku Festiwal Biegowy Zawita również do uroczego Starego Sącza, skąd wystartuje Sądecka Dycha NEWAGU jak i Półmaraton. Będziemy również w Rytrze.

Nie zabraknie nowości. Już dziś twórzcie teamy do Biegu przez Wodę! Jeśli warunki pozwolą, urządzimy bowiem bieg sztafetowy przez Poprad! Widzieliście kiedyś Bieg Lachów i Górali w strojach ludowych? Też odbędzie się w Miasteczku Biegowym.

Biegi górskie 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju są w ekstremalnie niskich cenach!

• Bieg 7 Dolin 100 km: 130 zł zamiast 260 zł
• Bieg 7 Dolin 61 km 110 zł zamiast 200 zł
• Bieg 7 Dolin 36 km: 90 zł zamiast 160 zł
• Bieg Górski na 23 km 60 zł zamiast 130 zł

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie festiwalbiegowy.pl. Tu sprawdzicie m.in. gdzie start, gdzie meta, zapoznacie się też z limitami czasowymi na wszystkich dystansach. Są na tyle elastyczne, że zdążycie dostrzec piękno tras i widoków wokoło.

Na podstawie Waszych sugestii przygotowaliśmy bogatą ofertę serwisu. Na przykład na trasie Biegu 7 Dolin na 100 kilometrów czekać będą trzy gorące posiłki. Bogaty serwis na trasach, wśród napojów woda, cola, izotonik i herbata. Urozmaicone potrawy, dopasowane do upodobań biegaczy.

– Postaraliśmy się tak dobrać składniki, by każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego – mówi nam Marek Tokarczyk, dyrektor sportowy 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju.

Nagrody, jakie otrzymają w tym roku uczestnicy 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju warte są ponad 450 tysięcy złotych.

– Suma nagród finansowych jakie przygotowaliśmy dla uczestników 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju to 300 tys. zł – mówi Anna Czerwińska, prezes Fundacji Festiwal Biegów. – Dodatkowo mamy nagrody rzeczowe o wartości 90 tys. zł i Toyotę od firmy KORAL, która zostanie rozlosowana wśród tych, którzy ukończą przynajmniej jeden z biegów o dystansie co najmniej 10 kilometrów.

Nagrody finansowe nie są przeznaczone dla garstki osób. Otrzyma je kilkuset biegaczy. Pieniądze wręczymy ponad 300 osobom w klasyfikacjach generalnych i wiekowych. Nagrody rzeczowe trafią zaś do 150 osób w klasyfikacjach generalnych i wiekowych. Rezygnujemy też z limitów w kategoriach wiekowych przy wypłacaniu nagród finansowych.

Serdecznie zapraszamy do Piwnicznej-Zdroju. 12. Festiwal Biegowy już od 10 do 12 września.

Zapisy

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*