LukTrans UTM Camp ..... - BiegiGorskie.pl

LukTrans UTM Camp …..

Jaki powinien być doskonały biegowy obóz treningowy?
Odpowiedzi udzielą organizatorzy LukTrans UTM Camp, podczas którego treningi prowadzić będą m.in. Ewa Majer i Bartosz Gorczyca.

„Według nas, doskonały obóz treningowy powinien mieć bogaty program – tak, aby najefektywniej wykorzystać czas.” – mówi Paweł Derlatka z Fundacji 4 Alternatywy, jeden z pomysłodawców organizacji LukTrans UTM Camp.

„Po opracowaniu kompleksowego programu zajęć i treningów, kolejny mocny punkt doskonałego obozu treningowego powinna stanowić kadra. Muszą to być fachowcy, którzy sprostają tematyce a zarazem osoby potrafiące stworzyć bardzo dobrą atmosferę pracy, sprzyjającą integracji i nauce.

Kolejnym elementem jest miejsce, w którym obóz ma się odbyć – najlepiej na uboczu, na skraju lasu, ale z dobrym dojazdem, z komfortowymi warunkami noclegu oraz pysznym wyżywieniem, dostosowanym do diety bezmięsnej lub mięsnej uczestników. Najlepiej, jeśli to miejsce znajduje się bezpośrednio przy szlaku turystycznym, na zboczu gór, z pięknym widokiem i miłą obsługę. Ostatnim i najważniejszym elementem jest ekipa uczestników obozu: chcąca chłonąć wiedzę, szukająca możliwości regeneracji i lubiąca się zmęczyć na świeżym powietrzu. Uczestnicy są najważniejsi – to dla nich organizowany jest obóz treningowy.

Mając na uwadze powyższe, Fundacja 4 Alternatywy wraz z Grupą LukTrans organizuje LukTrans UTM Camp, na który serdecznie zapraszam” – dodaje Paweł Derlatka.

LukTrans UTM Camp

5-7 kwietnia 2019 / Gościniec pod Lubomirem – Beskid Wyspowy / około 50 km od Krakowa

W komfortowych warunkach, pod czujnym okiem trenerów: Ewy Majer, Bartosza Gorczycy, Daniela Gajosa i Pawła Perykaszy, a także fizjoterapeutki Alicji Zarzyckiej, biegacze będą mogli podnosić swoje umiejętności, poszerzać wiedzę, spędzać miło czas na pięknych szlakach Beskidu Wyspowego, integrując się z czołówką polskich górskich biegaczy.

Więcej informacji: ultratrailmalopolska.pl
Fb/UltraTrailMalopolska

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*