Jaki smartfon wybrać do robienia zdjęć wysokiej jakości? - BiegiGorskie.pl

Jaki smartfon wybrać do robienia zdjęć wysokiej jakości?

Zdjęcia i filmy pozwalają nam zatrzymać wspomnienia i w każdej chwili wrócić do pięknych miejsc czy ważnych wydarzeń z przeszłości. Dzięki nowoczesnym smartfonom mamy możliwość robienia zdjęć niemal zawsze i wszędzie. Jaki model telefonu wybrać, aby cieszyć się najlepszą jakością fotografii i filmów, także w słabych warunkach oświetleniowych? Dowiesz się z tego artykułu!

Wędrówki po górach, wakacje za granicą, pierwsze kwiaty kwitnące wiosną czy spotkanie rodzinne we wspaniałej atmosferze – te i wiele innych sytuacji to świetne okazje do zrobienia piękych zdjęć, do których chce się wracać. W tym artykule podpowiadamy, dlaczego smartfon Samsung Galaxy S23 będzie doskonałym wyborem do robienia zdjęć najwyższej jakości!

Na jakie parametry zwrócić uwagę, wybierając smartfon do zdjęć?

Większość osób, decydując się na zakup konkretnego modelu smartfona do robienia ładnych zdjęć, przede wszystkim kieruje się liczbą megapikseli deklarowanych przez producenta. Choć oczywiście jest to ważny parametr, nie zawsze większa liczba MPix bezpośrednio przekłada się na lepszą jakość zdjęć. Ważne są też kryteria takie jak:

● liczba obiektywów (najlepiej przynajmniej 3);
● jasna przysłona;
● dobry zoom optyczny;
● oddzielny obiektyw szerokokątny;
● stabilizacja obrazu;
● dobry software.

Sprawdźmy, czy nowy model smartfona SAMSUNG Galaxy S23 5G 8/256GB Czarny sprosta wszystkim tym wymaganiom.

Jakość aparatów w SAMSUNGU Galaxy S23

Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 to najnowsza odsłona znanego flagowca, która zaskakuje jeszcze lepszymi parametrami niż poprzednicy. Skupmy się jednak na jakości robionych przez niego zdjęć i nagrywanych filmów. Zarówno podstawowy model Galaxy S23, jak i jego większa wersja S23+, wyposażone zostały w zestaw mocnych aparatów: 50 Mpix aparat główny, 12 Mpix aparat szerokokątny oraz 10 Mpix aparat z teleobiektywem pozwalającym na 3-krotny zoom. To naprawdę dobre parametry, oferujące wysoką jasność i doskonałe wsparcie ze strony procesora Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Sprawdź, co jeszcze potrafią najlepsze modele smartfonów!

SAMSUNG Galaxy S23 – podstawowy czy w wersji Ultra?

Choć modele SAMSUNG Galaxy S23 oraz S23+ oferują naprawdę wysoką jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów, to jednak ich ulepszona wersja, czyli SAMSUNG Galaxy S23 Ultra, w tej chwili zdecydowanie stanowi najpotężniejszą propozycję z Androidem na rynku. Główny obiektyw 200 Mpix, wyposażony w ulepszony autofocus oraz technologię Super Quad Pixel, oferuje doskonałe zdjęcia i filmy nawet w trudnych warunkach. Zdjęcia nocne wychodzą rewelacyjnie, a wysoka rozdzielczość i jakość detali na zdjęciach dziennych czy selfie jest wręcz powalająca.

Jeśli więc poszukujesz dobrego smartfona do robienia świetnych zdjęć, SAMSUNG Galaxy S23 będzie odpowiednim wyborem. Jeśli jednak potrzebujesz sprzętu dla profesjonalistów, wybierz wersję Galaxy S23 Ultra. Dzięki niemu robienie zdjęć w plenerze, fotografii produktowych czy prowadzenie transmisji live przy pomocy aparatu w smartfonie wniesiesz na inny poziom!

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*