Rajd Przygodowy Navigatoria Adventure Race 2012

Data: 18 – 20.05. 2012

Dystanse:

Trasa „Masters” – przeznaczona dla osób o wysokim poziomie umiejętności wymienionych powyżej, wymagająca dużej wytrzymałości zarówno psychicznej jak i fizycznej. Trasa ta będzie liczyła około 200 km i będzie podzielona na etapy rowerowe, biegowe, kajakarskie i rolkowy. Oprócz tego na zawodników będą czekać tak zwane zadania specjalne czyli most linowe, zjazdy na linie itp. Start w zespołach 2-osobowych.

Trasa „Speed” – przeznaczona dla osób, które chcą poznać na czym polega idea Rajdów Przygodowych lub mają ochotę na szybkie ściganie. Dystans 70 km sprawia, że jest ona stworzona dla szerszego grona – zachęcamy nawet osoby niedoświadczone do startu! Atrakcje równie ciekawe jak na trasie długiej! Start w zespołach 2-osobowych.

„Family Adventure” – stanowi pierwszy etap obu powyższych tras, ale jednocześnie osobną rywalizację, w której wziąć udział może praktycznie każdy! Dystans 5 km uczestniczy pokonują biegiem lub marszem, po drodze poszukując punktów kontrolnych i wykonując zadania specjalne!

Strona organizatora: www.navigatoriaAR.pl

-> Regulamin <-Opis Miejsca:

(kliknij na ikonkę by dowiedzieć się więcej (o miejscu / zobaczyć mapę dojazdową / zobaczyć prognozę pogody dla tego miejsca):

Sopot:

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te