Masochist OutDry® na jesień i zimę - BiegiGorskie.pl

Masochist OutDry® na jesień i zimę

Nadeszła jesień, niebawem zima – czas deszczu, pluchy czy topniejącego śniegu… Pojawia się problem z przemoczonymi nogami. Wielu z nas to zbytnio nie przeszkadza – wszak rozgrzana intensywnym biegiem stopa sama się w pewnym sensie ogrzeje.

Jednak nie każdy lubi taki stan. Dla tych którzy lubią przemierzając błotniste, pełne kałuż tereny czuć się bardziej komfortowo są buty w wersji Gore Tex’owej (najczęściej oznaczone symbolem: GTX) lub ich ulepszona forma, zaopatrzona w rewolucyjną zdaniem speców z Montrail’a powłokę OutDry®, która w jeszcze lepszym stopniu chroni naszą stopę przed przemoczeniem.

promo_montrail1
image-13982

image-13983
W taką właśnie membranę są wyposażone m.in. buty marki Montrail z kultowej już serii: Mountain Masochist™, oznaczone dodatkowo symbolem: OutDry®.

image-13984

Zalety powłoki OutDry®, pokazuje poniższa prezentacja:

Czy faktycznie buty wyposażone w powłokę OutDry® spisują się tak rewelacyjnie najlepiej sprawdzić samemu… Zwłaszcza, że cena promocyjna u polskiego dystrybutora, firmy Alpin Sport Zakopane jest naprawdę zachęcająca – 299 zł.

image-13985

Model tej, oraz kilka innych można nabyć m.in. w sklepie internetowym Alpin Sportu: http://sklep.alpinsport.pl/

Artykuł sponsorowany

Mountain Masochist™ II OutDry®

Napisane przez

Krzysztof Szwed

2 komentarze to “Masochist OutDry® na jesień i zimę”

  1. Kazik pisze:

    Mam takie same i jestem bardzo zadowolony.polecam tego buta dla amatorów biegania po górach.Cena fajna i but sprawdza się w każdych warunkach.

  2. JackG pisze:

    “polecam tego buta amatorom”

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*