Trwa plebiscyt Złotej Kozicy - BiegiGorskie.pl

Trwa plebiscyt Złotej Kozicy

2 listopada, o godzinie 8:00, rusza po trzech latach przerwy plebiscyt „Złotej Kozicy” na najlepsze biegi górskie sezonu 2023.

Plebiscyt potrwa dwa tygodnie, czyli do 15 listopada do godziny 23:59, a uroczyste wręczenie nagród nastąpi na Gali Biegów Górskich 18 listopada w Sokolcu.

Nowością jest ograniczona liczba biegów i festiwali, bowiem to organizatorzy, a nie biegacze mają prawo do zgłoszenia biegów i festiwali do plebiscytu.

Zapraszamy zatem wszystkich biegaczy, którzy mają swoje ulubione biegi oraz festiwale biegowe do wzięcia udziału w plebiscycie, by wyłonić najlepsze tegoroczne biegi i festiwale biegowe. Czekają na was atrakcyjne nagrody.

Oprócz Gali, w godzinach porannych odbędzie się finałowy bieg  Półmaraton Górski „Orzeł” – start godzina 10:00.

Tradycyjnie można oddawać swój głos tylko na biegi, które się ukończyło.

Maksymalnie można oddać 5 głosów na dowolne 5 biegów lub festiwali .

Nagradzać będziemy najlepsze biegi w kategorii open oraz stylach: alpejskim, anglosaskim, na długim dystansie i ultra dystansie.

Osobno nagradzać będziemy także najlepsze festiwale biegowe – jest to nowa kategoria, którą wprowadzamy z powodu dużej mody na tego typu imprezy biegowe.

Oddane przez Was głosy zdecydują o przyznawaniu najlepszym biegom wysokich kategorii w Lidze Biegów Górskich 2024.

Warto wziąć udział w tym głosowaniu – bo to często najlepsza forma podziękowania organizatorowi, która może stanowić ukoronowanie jego ciężkiej wielomiesięcznej pracy nad imprezą.

Jednak by zachęcić Was jeszcze bardziej do udziału, każdy z organizatorów ufundował pakiety startowe na swoje biegi, które odbędą się w 2024 roku – więc jest spora szansa, że weźmiecie udział w jednym ze swych ulubionych biegów całkowicie za darmo!

Poniżej podajemy link do panelu głosowanie, gdzie znajdziecie m.in. listę biegów i szczegółowy regulamin.

http://zlotakozica.b4sportonline.pl

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*