Wolontariat Beskidzkiej160 na Raty

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do wolontariatu podczas Ultramaratonu górskiego „Beskidzka160 na Raty”. Wolontariat na Beskidzkiej to przeżycie niezwykłe, ponieważ nie często mamy okazję oglądać tylu wspaniałych, wytrwałych szaleńców :)_ _, tzn biegaczy.

Przyjeżdżają z całej Polski, żeby pobiegać w naszych górach, na mecie ostatkiem sił wypowiedzieć „nigdy więcej” po czym przyjeżdżają na kolejną edycję.

wolontariat2

Każdy wolontariusz to esencja Beskidzkiej, z uśmiechem gotowy pomóc Zawodnikom, a w zamian otrzymujący wielkie Dziękuję lub uśmiech – wrażenia niezastąpione.

wolontariat7

Od naszych wolontariuszy nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności. Dobre chęci, pozytywny stosunek do świata i ludzi oraz minimum zaradności wystarczą.

wolontariat3

Jakie są obowiązki wolontariuszy?

Wolontariusze pomagają w biurze zawodów, na punktach żywieniowych i punktach kontrolnych, pomagają w znakowaniu trasy oraz wszelkich pracach związanych z organizacją biegu. Jest ich tak wiele, że nie sposób wymienić wszystkich.

wolontariat5

Zapewniamy: nocleg w warunkach turystycznych (niezbędny własny materac lub karimata i śpiwór), wyżywienie oraz upominek.

wolontariat8

Beskidzka160 na raty to impreza, która doczekała się już 7 edycji i cieszy się coraz większą popularnością o czym świadczy stale rosnąca liczba uczestników oraz odległe miejsca, z których przyjeżdżają do nas biegacze. Dzięki wolontariatowi możesz być częścią tej imprezy i cieszyć się ze współorganizowania takiego przedsięwzięcia. Będzie nam bardzo miło poznać Was, a może i nawiązać stałą współpracę?

wolontariat6

Zapraszamy serdecznie.

Zgłoszenia (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy i kilka słów o sobie i dlaczego chcecie nam pomóc) prosimy przesyłać na adres e-mail: windstopper1@gmail.com, koordynator ds. wolontariuszy Bogusława Donocik „

wolontariat0

Pozdrawiam Przemysław Sikora

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te