VIII Limanowa Forrest – ostatnie dni zapisów

W dniu 3 lipca 2016 r. (niedziela) startuje VIII Międzynarodowy Bieg Górski-Anglosaski „Limanowa Forrest”, podczas którego zostaną rozegrane: Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu górskim oraz Samorządowców.

TRASA:

Trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiega po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie.

Trasa prowadzi na „Miejską Górę” (716 m. n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż – najwyższy stalowy krzyż w Polsce (2,5 x większy od tego na Giewoncie).

102_0258

W biegu mogą brać udział: zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja generalna w nordic walking.

mapa

prof
Wszyscy Uczestnicy imprezy (bieg górski lub nordic walking) otrzymają w pakiecie startowym m.in. pamiątkową techniczną koszulkę firmy Rogelli i na mecie pamiątkowy medal.

biegacze przed biegiem

Najlepsi ścigacze – mają na tym biegu… prawdziwą drogę krzyżową, notabene – bieg prowadzi po limanowskiej Drodze Krzyżowej na Milenijny Krzyż (przy każdej kapliczce jest ławeczka i można nawet odpocząć).

milenijny-krzyz-podejscie-altana-limanowa-06

Limit 2h na ukończenie to „ukłon” w kierunku początkujących, całych Rodzin, i tych, którzy nie są pewni swych możliwości: pozwala wszystkim na pokonanie 7 km. trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec, ważne aby z uśmiechem przekroczyć linię mety. 🙂

UWAGA!

Zmiany w Regulaminie Biegu: – zapisy przedłużone do 28 czerwca 2016 r., – utrzymana zostaje opłata 45 zł, – limit uczestników zmniejszony na 300.

Warto wiedzieć:

Jest to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym biorą udział na jednej wytyczonej trasie – nie tylko znani zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i zarówno dorośli, jak i dzieci (Tatusiowie, Mumusie i ich Pociechy).

preview

Link do zapisów:  http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=61

 Regulamin VII LIMANOWA FORREST  wersja do pobrania:

http://chronotex.pl/upload/1462022750.pdf

Serdecznie zapraszamy Państwa do wystartowania z całymi Rodzinami!

Forrest Limanowa p1

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te