Ultra Janosik 2017 – zapowiedź

To jus pewne, a nawet wincyj nis pewne!
Na II edycjo Ultrajanosika, zaprasomy Wos wsystkich i kazdego z łosobna, w dniach 1 – 3 września 2017 roku do naskiej Niedzicy, na Polane Sosny HEJ!
Aaa i to nie koniec niusów, bo dopiero pocontek!

Biegów bedzie po pieronie duzo, kazdemu starcy, az bedzie mioł doś:

1. Dla najmniejsych śkrabów i tyk winkszych tysz, bedo BIEGI CYPISKA, RUMCAJSA I ZBÓJA na krótkim dystansie.

dsc01494

2. LEDWO DYCHA 10 km – jak by kto kcioł sie pościgać i casu zbyt wiela na zbójowanie z nami nie mioł, to prawie se tako dysko przeleci i tysz bedzie scenśliwy hej!

ultrajanosik0841

3. ZBÓJECKA ŚLEBODA 30 km – jus bedzie pozondniejsy wycisk, ale docie se rady! I wierzcie nom na słowo, a słowo u nos waźniejse i najwaźniejse –  ze zatensknicie nie roz i nie dwa za takom biegowom wolnościom kruca fuks!

e

4. SPISKA PĘTLA 50 km – czyli troszki wincyj, nis maraton. W som roz, by Wos łochrzić janoskiem ultrasem, jak kto bedzie pirsy roz lecioł! Bo przecie do łodważnych zbójów świat nalezy hej!

w

5. POMSTA JANOSIKA 80 km – to dla tych co by sie kcieli na kim mśić, a nie wiedzo za bardzo jak! Wyzwanie fes, lekko nie bedzie, łogien Wom musi iś wiadomo z cego! Ale po Tatrach pobiegocie, to Wom przejdo wszelkie bóle, waśnie i złości. Bedzie sie działo, oj bedzie!

ultrajanosik0651

6. ULTRAJANOSIK LEGENDA 100 km – jak kto kce przejś to historii, to mamy dobro informacjo – lepij nie mók trafić. Takiego biegu jesce w Polsce nie było i prendko nie bedzie (chyba, ze go my pierońskie zbóje harnasie zrobimy hej!).

dscf4035

Duzo scytów, duzo Tatr, duzo piknych widoków, no nic ino startuwać, wygrywać i baciarzyć hej!

autoxautomautocffffff

Gorsa wiadomoś jest słuchojcie taka, ze mijsc na LEGENDE jes nie za wiela, bo ino 200 (doszlimy my do wniosku, ze ni ma sensu sie gnieś i deptoć jeden po drugim, bo co to za przyjemnoś i co to za legenda).

q

Rejestracjo łotworzymy na pewno jesce w tym roku. Takze tego, zebyście nie przegapili i póżnij pretensji do nos nie mieli, to cza zalajkuwać nos profil na fejsbuku https://www.facebook.com/ultrajanosik, (łocywiście jak, kto tego jesce nie zrobił), to bedziecie wszyściutko wiedzieli wceśnij.

ultrajanosik1208

Bo jak to u nos gadajo, „kto pirszy, ten lepsiejszy! bo ni ma ze boli”.
A jak to sie waha, to niech se zobacy jak było na pierwsym Janosiku:

http://www.ultrajanosik.pl/galeria/

Ps. Zebyście casem nie zapomnieli, że widzimy się jesce w lutym, na Zimowym Janosiku, bo do lata cza się przygotuwać i łodpowiednio zahartuwać hej!

ultrajanosik0783

www.zimowyjanosik.pl

Tym cosem, pozdrowio Wos cały Hajduk Team z Janosikiem przodowym na cele, hej!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te