Trening biegowy Plogging nad Bugiem - BiegiGorskie.pl

Trening biegowy Plogging nad Bugiem

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników aktywności fizycznej i dbania o środowisko na wyjątkowe wydarzenie „Plogging nad Bugiem”, które odbędzie się 19 sierpnia w urokliwym Mielniku! Ten nietypowy trening biegowy jest doskonałą okazją do poznania tras PGE Ultramaratonu Nadbużańskiego oraz działania na rzecz ochrony środowiska.

Co to jest „plogging”? To połączenie biegania lub chodzenia z aktywnym sprzątaniem środowiska. Pomysłodawcą plogging jest Szwed Erik Ahlström. Podczas naszego treningu będziemy zbierać śmieci i odpady z lasów i nadbrzeża rzeki Bug. Dzięki temu nie tylko zadbamy o kondycję, ale także przyczynimy się do oczyszczenia otaczającej natury.

Udział w wydarzeniu „Plogging nad Bugiem” jest bezpłatny, aby każdy mógł dołączyć do naszej inicjatywy. Organizator Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego zapewnia też bezpłatne noclegi w domkach letniskowych. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną. Będzie to nie tylko wyjątkowa upominek, ale także doskonały sposób, aby podkreślić swój udział w tym inspirującym wydarzeniu.

Trening rozpocznie się o godzinie 11:00. Zbiórka się na terenie ośrodka domków letniskowych na przedmieściach Mielnika. Nie musisz być zawodowym biegaczem ani ekspertem od ekologii – wystarczy jedynie Twoja chęć do działania i wspólnego treningu na świeżym powietrzu. Przygotuj wygodny strój sportowy i obuwie, załóż uśmiech na twarzy i dołącz do naszego ekologicznego wydarzenia! Na zakończenie treningu, spotkamy się przy ognisku integracyjnym, by podsumować trening, podzielić się wrażeniami.

Link do wydarzenia na Facebooku https://fb.me/e/1kMxW6Fut

Rejestracja: https://bit.ly/Plogging2023

Czekamy na Ciebie 19 sierpnia w Mielniku. Do zobaczenia!

 

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*