Ruszyły zapisy na drużynowy 4Rest Run

Zawody 4Rest Run, które odbędą się 17 września w Puszczy Niepołomickiej, są z wielu powodów wydarzeniem niezwykłym. Do rywalizacji sportowej w pięknych okolicznościach przyrody już po raz trzeci zapraszają organizatorzy, Stowarzyszenie „Niepołomice biegają”, oraz marka Regatta, główny sponsor imprezy w ramach programu Regatta RUSZ SIĘ!. Zapisy na 4Rest Run ruszyły w marcu.

4Rest Run nie jest zwykłym biegiem lecz rywalizacją sportową, w której startują drużyny 4-osobowe. Każdy z członków zespołu pokona ok. 10,5 kilometra, które razem złożą się na dystans maratonu. Najlepszą drużyną okaże się ta, która dokona tego w najkrótszym czasie. Szansę na wygraną mają zarówno drużyny męskie, żeńskie i mieszane. Wartościowymi bonami zakupowymi od marki Regatta nagradzane będą miejsca od 1 do 3. Dodatkowa klasyfikacja obejmuje także drużyny firmowe, które otrzymają nagrody rzeczowe. Ci, którzy dotrwają do końca imprezy, mają szansę na nagrody pocieszenia od sponsorów.

W zawodach startują przyjaciele, teamy sportowe, członkowie grup biegowych czy przedstawiciele firm. Rywalizacja drużynowa daje niezwykłą moc płynącą z bycia razem. To wspaniałe uczucie potwierdzają zespoły, które brały udział w poprzednich zawodach, na czele z Robertem Korzeniowskim, Grzegorzem Sudołem, Ilyą Markovem i Katarzyną Golbą. Byli chodziarze, olimpijczycy, mistrz i wicemistrz olimpijski, mistrzowie Europy i świata, wspomagani przez młodą zawodniczkę, podopieczną Ilyi Markova, okazali się w zeszłym roku najszybszą drużyną zawodów! W tym roku organizatorzy również zapowiadają występy gwiazd. Udział w zawodach potwierdziła Regatta Polska, która w 2016 roku wystawiła jeden team firmowy.

Trasa 4Rest Run prowadzi malowniczymi ścieżkami Puszczy Niepołomickiej, kompleksu leśnego oddalonego zaledwie 20 km od Krakowa. Wszyscy, którzy przyjadą do Niepołomic, będą mogli zrelaksować się z dala od smogu i hałasu wielkomiejskiego oraz spróbować biegania przyjaznego dla naszych nóg bez twardej asfaltowej nawierzchni. Do kibicowania biegaczom zapraszamy rodziny i znajomych. Na polanie startowej 17 września 2017 roku nie zabraknie atrakcji.

Szczegółowy regulamin oraz zapisy prowadzone są na stronie www.4restrun.pl.

Program „Regatta RUSZ SIĘ!” powstał z myślą o ludziach, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i chcą zachęcać innych do aktywnego spędzania czasu. Każdy, kto chciałby zorganizować imprezę lub cykl wydarzeń, zachęcających do aktywnego wypoczynku może przez cały rok zgłosić swój projekt poprzez formularz na stronie programu www.ruszsie.org. Każda ciekawa inicjatywa ma szansę uzyskać wsparcie produktowe od marki odzieży outdoorowej Regatta.
Więcej informacji o wspieranych przez program imprezach w kalendarium na stronie www.ruszsie.org.

Twórcą programu „RUSZ SIĘ!” jest marka Regatta, brytyjska marka odzieży outdoorowej stworzona zarówno dla sportowców, jak i wszystkich miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Regatta to rodzinna firma istniejąca na rynku od 35 lat, która swoją popularność zdobyła, oferując ubrania o wysokich parametrach, ale w przystępnych cenach.
Strona: www.regatta.pl.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te