Rusz się na Himalayan Camp – Regatta

Przystanek Woodstock, darmowy festiwal muzyczny odbywający się na początku sierpnia, to nie tylko koncerty na kilku scenach, ale również wydarzenia w miasteczku namiotowym na Wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych. Marka odzieży turystycznej Regatta zaprasza wszystkich aktywnych uczestników do odwiedzin Himalayan Camp, gdzie przygotowano takie atrakcje jak: kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe, tor przeszkód, ściankę wspinaczkową, slackline i zajęcia dla najmłodszych.

Regatta wraca na Himalayan Camp po raz trzeci. Tradycyjnie zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym pod hasłem: „Nie siedź! RUSZ SIĘ!”. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i pokonać wspólnie kilka prostych przeszkód, by mieć szansę na wygranie nagród rzeczowych oraz voucherów do realizacji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym na zakup produktów Regatta, Dare 2b i Craghoppers.
Regatta przekonuje, że każdy ruch to zdrowie i że nie trzeba być wyczynowym sportowcem, żeby prowadzić aktywny tryb życia. Wystarczy do tego kilka desek i skrzynki po piwie. Jeśli chcecie się przekonać, jak wygląda Regattowy tor przeszkód, zapraszamy do Kostrzyna nad Odrą w Lubuskiem.

Ale to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez outdoorowego partnera Himalayan Camp. Najmłodsi są szczególnie bliscy marce Regatta, która posiada dla nich szeroką ofertę odzieży. Dlatego w tym roku przygotowała wyjątkowe miejsce: strefę aktywności, w której poruszą nie tylko swoje ciała, ale i wyobraźnię. W Akademii Małego Podróżnika na młodych odkrywców oprócz trampoliny i slackline’a czekają: bańki giganty, malowanie buziek, warsztaty etnograficzne, rysowanki i manufaktura recyklingu. W dniach 3-5 sierpnia 2017 r. od godziny 10.00 do 18.00 dorośli mogą przyprowadzić swoje pociechy do namiotu Akademii, a sami odpocząć po nocnych koncertach na pufach w strefie rodzica.

Dzięki partnerom zrzeszonym w Polish Outdoor Group w outdoorowej wiosce na Przystanku Woodstock w tym roku poczujecie siłę rywalizacji, spędzicie czas z podróżnikami, sprawdzicie swoje siły we wspinaczce i zapoznacie się z nowinkami technologicznymi z dziedziny sprzętu outdoorowego. Nie siedź! Rusz się na Himalayan Camp!

Himalayan Camp na Przystanku Woodstock
2-5 sierpnia 2017 r.
Kostrzyn nad Odrą, Wzgórze Akademii Sztuk Pięknych

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://himalayancamp.pl/program/

Program „Regatta RUSZ SIĘ!” powstał z myślą o ludziach, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i chcą zachęcać innych do aktywnego spędzania czasu. Każdy, kto chciałby zorganizować imprezę lub cykl wydarzeń, zachęcających do aktywnego wypoczynku może przez cały rok zgłosić swój projekt poprzez formularz na stronie programu www.ruszsie.org.

Każda ciekawa inicjatywa ma szansę uzyskać wsparcie produktowe od marki odzieży outdoorowej Regatta.
Więcej informacji o wspieranych przez program imprezach w kalendarium na stronie www.ruszsie.org.

Twórcą programu „RUSZ SIĘ!” jest marka Regatta, brytyjska marka odzieży outdoorowej stworzona zarówno dla sportowców, jak i wszystkich miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Regatta to rodzinna firma istniejąca na rynku od 35 lat, która swoją popularność zdobyła, oferując ubrania o wysokich parametrach, ale w przystępnych cenach.
Strona: www.regatta.pl.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te