PZU Festiwal Biegowy – niższe opłaty

Na niewiele ponad dwa miesiące przed rozpoczęciem lista startowa Festiwalu zawiera już blisko 6600 nazwisk. Osoby, które nie wniosły jeszcze opłaty startowej i rejestracyjnej mają na to czas do rozpoczęcia naszej imprezy, ale tylko do końca czerwca mogą skorzystać z promocyjnych stawek.

W wybranych konkurencjach posiadacze Karty Biegacza mogą skorzystać z dodatkowych zniżek.

News20140627

Od 1 lipca wzrastają opłaty startowe niemal wszystkich biegów w tym m.in.: Koral Maratonu z 60 do 90 zł, Półmaratonu z 50 do 70 zł i Biegu 7 Dolin ze 140 do 190 złotych  i ultramaratonu górskiego na 66 km z 90 do 130 zł. Warto zatem skorzystać z ostatniej szansy i zaoszczędzić, rejestrując się i wpłacając startowe do 30 czerwca.

PZU Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w kraju. W ciągu trzech dni zawodnicy mają do wyboru ponad 20 biegów o łącznej długości tras wynoszącej niemal 300 km. Od 400-metrowych Biegów Deptaka dla dzieci, przez krynicką milę, życiową dziesiątkę, półmaraton, Koral Maraton, aż po 100-kilometrowy Bieg 7 Dolin, od tego roku rozgrywany w randze Mistrzostw Polski w Ultramaratonie. Dla najsilniejszych zawodników rozgrywana jest biegowa etapówka – składająca się z 8 biegów IRON RUN.

7dolin1

Piąta edycja imprezy, która odbędzie się w dniach 5-7 września, zapowiada się rekordowo. Program imprezy wzbogacił się o kolejne konkurencje (m.in. półmaraton, bieg nocny czy minimaraton). Chęć startu w Krynicy zgłosiło już niemal 6600 biegaczy czyli o 2000 więcej niż w tym samym czasie w 2013 roku.

Zapraszamy także do udziału w konkursach na „Biegowe Wydarzenie Roku” i „Biegowego Dziennikarza Roku”, organizowanych przez portal festiwalbiegow.pl. Wśród wszystkich chętnych, którzy wezmą udział w głosowaniu, rozlosowanych zostanie 40 voucherów o wartości 500 zł na zakupy w sklepie internetowym dla biegaczy. Konkursy rozstrzygnięte zostaną 5 września, podczas Festiwalu Biegowego. Organizatorzy najlepszego biegu otrzymają nagrodę o wartości 100 000 złotych, a dziennikarz roku – 30 000 złotych.

Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi podczas uroczystej gali w piątek, 5 września czyli pierwszego dnia PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Post navigation

Biegi Górskie na Uniwersytecie :-)

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w badaniu naukowym obejmującym w swym zakresie biegi górskie. Badanie skierowane…

ICEBUG SUMMER TRAIL 2014

Biegi z serii Icebug Trail powracają po 6 miesiącach! Po sukcesie organizacyjnym edycji zimowej organizatorzy zdecydowali…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te