Promocja Festiwalu Biegowego trwa…

Zapłać za jeden – wystartuj w kilku biegach Festiwalu

Każdy nowy zawodnik, który zarejestruje się na Festiwalu Biegowym  od 1 marca i  będzie chciał wystartować w kilku biegach, będzie mógł wpłacić tylko  jedną opłatę startową – najwyższą spośród wybranych biegów. Jeśli chcesz wystartować w Koral  Maratonie, Życiowej Dziesiątce i Giełdowej Mili wystarczy opłacić tylko startowe za maraton – pozostałe biegi są gratis! Promocja obowiązuje od 1 marca do 21 czerwca.

Ogłaszamy także drugą edycje promocji „Dwa noclegi w cenie jednego!” Wszyscy, którzy zgłoszą się na Festiwal Biegowy od dnia 1 marca i uiszczą opłatę startową będą mogli otrzymać dwa noclegi w pokojach wieloosobowych w pensjonatach lub ośrodkach wypoczynkowych w Krynicy-Zdrój w cenie jednego. Wystarczy zapłacić za jeden nocleg 60 zł, a drugi otrzymają Państwo gratis. Promocja obowiązuje od 2 marca do wyczerpania miejsc.

Nadal trwa promocja  Grupowy pakiet startowy – specjalna oferta dla zorganizowanych, 4-osobowych grup biegaczy. Przesyłając adres festiwalbiegowy@isw.org.pl listę czterech osób, które chcą uczestniczyć w Festiwalu Biegowym 2012 opłata grupowa wynosi tylko 100 zł. Każdy z członków takiej grupy biegowej może wystartować w dowolnym, wybranym przez siebie biegu. Oferta dotyczy wyłącznie osób nie zgłoszonych dotychczas na Festiwal Biegowy.

Na wszystkich nowych zawodników czekają także w konkursach atrakcyjne nagrody – wycieczki na wielkie maratony w Europie  – do Aten, Sztokholmu, Monachium i Amsterdamu – oraz zegarki TIMEX Ironman Target Trainer z monitorem pracy serca.

Festiwal Biegowy dookoła Europy

W pierwszej edycji naszej promocji pozostały  jeszcze do wygrania 3 wycieczki na maraton w Sztokholmie – losowanie już w piątek 16 marca. Duże zainteresowanie konkursem skłoniło nas do zozorganizowania drugiej części promocji. W kolejnych miesiącach do wygrania będą  starty w takich wielkich biegach jak:  klasyczny maraton w Atenach,  maratony w Monachium i Amsterdamie oraz  maraton Des Alpes-Maritimes z Nicei do Cann. Do wygrania są po 3 wycieczki na każdy z maratonów. W ramach nagrody zapewniamy bilet lotniczy na przelot, pakiet startowy i 100 euro „kieszonkowego” na zakwaterowanie i wyżywienie.

Timex zmierzy Twój rekord!

Udział w Festiwalu Biegowym  to nie tylko wspaniała sportowa rywalizacja w gronie kilku tysięcy biegaczy, ale także możliwość wygrania bardzo cennych nagród.  Wszyscy nowi zawodnicy  którzy  zgłoszą swój udział się w Festiwalu od 15 lutego wezmą udział w losowaniu 10 profesjonalnych zegarków a właściwie pulsometrów dla biegaczy Timex Ironman Target Trainer T5K545 z monitorem pracy serca. Wartość każdej nagrody to ponad 500 zł.   Losowanie nagród rozpoczynamy od piątku  i będą się one odbywały w każdy poniedziałek i piątek  do 30 marca,  a wyniki losowania będziemy podawać w dni losowania o godzinie 15.00. Warunkiem odbioru nagrody jest ukończenie jednego z biegów Festiwalu (wszystkie biegi oprócz biegów deptaka dla dzieci i młodzieży oraz sztafety). W losowaniu uczestniczą wszyscy którzy wypełnili formularz rejestracyjny na stronie www.festiwalbiegowy.pl.

Post navigation

W piątek startuje Bieg Piastów

W najbliższy weekend (2-4 marca) na Polanie Jakuszyckiej największe święto dla fanów narciarstwa biegowego w naszym…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te