RWSB II Półmaraton Miękinia

Najbliższa niedziela, to inauguracja biegowego cyklu Runner’s World Super Bieg 2017. Na początek bieg, który już w roku ubiegłym zaistniał w biegowej świadomości wielu zawodników – nie tylko tych z Dolnego Śląska. II Półmaraton Miękinia wraz z biegiem na 10 km.

Impreza startuje w niedzielę, 9 kwietnia o godz. 11:00, a zapisy wciąż trwają. Biuro zawodów będzie działać w Miękini już od popołudnia w sobotę, kiedy to zakończy się Bike Maraton – impreza otwierająca Aktywny Weekend w Gminie Miękinia. W dniu startu biuro działa od godziny 8:00. Można więc spokojnie do Miękini przyjechać, zapłacić za start na miejscu, odebrać pakiet i wystartować, mając do wyboru atestowany półmaraton lub „dychę”. Start i meta przy kompleksie sportowym na ul. Sportowej w Miękini. Sama Miękinia – tuż obok rozbieganego Wrocławia.

Oba dystanse wiodą przez okoliczne miejscowości i poprowadzone są na dużych pętlach – cały bieg na jednym okrążeniu.

Jeśli więc pogoda dopisze, można będzie na biegowo zwiedzić okoliczne miejscowości. Jeśli nie dopisze – pozostanie „tylko” walka z czasem, dystansem i rywalami.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową koszulkę, medal na mecie, imienny dyplom w biurze zawodów oraz posiłek po biegu. Na trasie i na mecie czekają punkty odżywcze z wodą, owocami i napojem izotonicznym.

Każdy kto zapisze się do udziału w tych zawodach, automatycznie znajdzie się w bazie danych cyklu RWSB, jeśli więc wybierze z bogatego kalendarza cyklu kolejny start, nie będzie musiał zapisywać się ponownie.

Każdy kto w Miękini dostanie numer startowy, będzie mógł go wykorzystać w każdym kolejnym biegu RWSB.

Na każdym biegu zawsze taka sama propozycja co do dystansów – półmaraton albo „10”.

Następny w kolejce jest wbiegający na Górę św. Anny II Półmaraton Zdzieszowice (23 kwietnia) i fundujący biegaczom panoramę ośnieżonych Karkonoszy V Półmaraton Jeleniogórski (1 maja). Potem staruje siedem kolejnych biegów górskich – pierwszy 7 maja w Polanicy – Zdroju.

Wszystkie szczegóły i zapisy na stronie organizatora: http://superbieg.pl.

II Półmaraton Miękinia i II Dziesiątka Miękinia zapraszają już w najbliższą niedzielę – 9 kwietnia.

Start o godz. 11:00.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te