Podwójne zwycięstwo górali Pumy w Falenicy

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się medaliści Mistrzostw Polski w Biegach Górskich – Dominika Stelmach (złoto na długim dystansie) i Piotr Łobodziński (brąz w stylu anglosaskim) w rozegranych w podwarszawskiej Falenicy biegach przełajowych o wiele mówiącej nazwie „IX Warszawskie Biegi Górskie”.

Nazwa tych zawodów w pełni oddaje trudność trasy, która mimo rozgrywania biegu w samym sercu Polski posiada aż 255 metrów sumy przewyższeń w stosunku do dystansu.

Na tak trudnej trasie oczywiście prym wiedli Warszawscy „górale”.

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu maratonczyk.pl

W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył w świetnym stylu najlepszy Polski schodobiegacz i brązowy medalista anglosaskich Mistrzostw Polski – Piotr Łobodziński (Puma Running Team), który wyprzedził następnych na mecie Tomasza Bladosa (ITI ADVENTURE Team) i Aleksandra Celińskiego (Byledobiec Anin) o blisko 2 minuty!

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu maratonczyk.pl

W klasyfikacji kobiet w jeszcze lepszym stylu zwyciężyła Dominika Stawczyk-Stelmach – poprawiając o 40 sek rekord trasy kobiet i wyprzedzając drugą na mecie Olgę Ziętek o blisko cztery i pół minuty!

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu maratonczyk.pl

Gratulujemy!

-> Pełne wyniki zawodów <-

Post navigation

Ekstremalna impreza dla ultramaniaków

Pod koniec stycznia (27-29.01.2012), u naszych południowych sąsiadów, niedaleko od polsko-czeskiej granicy szykuje się niebywale ciekawa…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te