Piknik biegowy GONIACKA

Odliczanie trwa! Do startu Goniacki pozostało już zaledwie 119 dni! Jeśli ostro się przyryktowaliście, pokonanie tras będzie czystą przyjemnością.

Na listach startowych pozostało jeszcze sporo wolnych miejsc, dlatego dajce znać wahającym się biegaczom, żeby się zarejestrowali zanim będzie za późno (informacje dla uczestników tutaj: http://goniacka.pl/biegi).

Do udziału zaproście też kompanów! Mile widziane transparenty i wydające głośne dźwięki zbyrcoki i kołatki. O atmosferę zadbają Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski – dziennikarze Trójki, prowadzący audycję “BiegamBoLubię”.

W drugi dzień naszego pikniku już od samiućkiego rana ścigać się będą biorący udział w półmaratonie. ”Hotel Bania GONIACKA HET NA GRAPĘ” czyli 21 km po holach i wiersyckach startuje o 9:00.

Wspólny start i meta na terenie Kotelnicy Białczańskiej, urozmaicona pętla, drogi leśne, potocki, trasy narciarskie oraz piękne widoki na panoramę Tatr powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających Ścigaców. Pod koniec dystansu mocny podbieg, ale później już tylko z górki. Na trasie regionalne niespodzianki dodające harnasiowej mocy!

Na mecie na każdego czeka medal oraz jadło i napitek.

W pakiecie startowym znajdziecie koszulkę Ścigaca i pas startowy na numer REGATTA oraz akcesoria i odżywki od Nutrend i obowiązkowo maści na przykurce…

Jak Wom bedzie w tym dniu mało to o 15:00 startuje prowdziwo poniewieracka, czyli GÓRALSKO WYCIERUCHA.

Bieg dla ludzi z drygiem, z przygodami na dystansie ok.8 km.

Spodziewaj się najgorszej biedy czyli potu, łez, mocnych podbiegów i urwanych zbiegów, babraniny w błocie, styrmacki, dużo wody z potoka i jesce choć co! Porachujemy Wam wszystkie kości, uważajcie też żeby woda Wam się do uszu nie nalała! Już pierwsza edycja tego biegu pokazała, że jest to bardzo widowiskowa forma ku uciesze publiczności.

Dodajmy, że wszystkie przeszkody są naturalne, no może kapke podpicowane. W ubiegłym roku bieg ukończyło 100% zawodników, ale obiecujemy, że tym razem tak łatwo nie będzie!

Dziewki, ryktujcie się na sobotni wieczór! O 19.00 każda z Was będzie miała swoje 5 minut podczas BIEGU KRASNYCH DZIEWEK. Panowie mogą se jedynie popatrzyć.

Wymagamy kiecki od mini do maxi, od zwiewnej po góralską, jednym słowem spódnica dowolna, ale paradna musi być. Do pokonania dystans ok. 1 km z limitem godzinnym co znaczy, że bardziej jak biec możecie Baby w spódnicach te 1000 metrów się przeparadzić.

Stopień trudności łatwy, bieg bez pomiaru czasu z juhaską niespodzianką na mecie. Nagrody specjalne dla najsykowniejsych dziewek, tutaj liczy się to co masz na głowie i na biedrach!

A potem już tylko relaks z góralską muzyką w tle – Diskoteka dla prawdziwych Baciarów. Podczas diskoteki pierwszy wspólny taniec zbójników w kłabukach z losowaniem nagród.

Kończyć będziemy nie za wcześnie ale też nie za późno – co niektórzy już z samego rana zaczynają rozgrzewkę do niedzielnych startów podczas 3 dnia. O tym wkrótce…..

www.goniacka.pl

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te