Pierwsze 5 km z Garminem? - BiegiGorskie.pl

Pierwsze 5 km z Garminem?

Garmin Coach jest jak trener personalny w Twoim zegarku. Pomoże Ci przygotować plan treningowy i dostosuje go do Twoich postępów.

Darmowe plany treningowe dla początkujących i średnio zaawansowanych biegaczy, którzy przygotowują się do biegu na dystansie 5 km, przygotowywane są na podstawie danych o kondycji, informacji o liczbie dni treningowych i zakładanej dacie osiągnięcia celu. Po wybraniu jednego z trójki trenerów – Jeffa Gallowaya, Grega McMillana lub Amy Parkerson-Mitchell – biegacze mogą obejrzeć filmy z ich poradami, a także zapoznać się z artykułami na temat odżywiania, budowania formy i innych.

Po wgraniu planu do kompatybilnego zegarka GPS Garmin, urządzenie wyświetla wskazówki dotyczące poszczególnych treningów, monitorując jednocześnie ich efekty. Dzięki temu każdy plan jest na bieżąco dopasowywany do postępów użytkownika, tak by osiągnąć założony na początku cel w wyznaczonym terminie.

Funkcja Garmin Coach jest dostępna dla użytkowników urządzeń Garmin vívoactive 3, vívoactive 3 Music, Forerunner 645, Forerunner 645 Music i Forerunner 935. Wkrótce skorzystać z niej będą mogli również właściciele zegarków GPS z serii Garmin fēnix® 5.

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji i urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych segmentów jakimi są: motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja.

Więcej informacji dostępnych jest w wirtualnym centrum prasowym Garmin pod adresem Garmin.com/newsroom, Dodatkowe informacje można także uzyskać, odwiedzając nasz profil na Facebooku: facebook.com/garmin, Twitterze: twitter.com/garmin lub kanał na Youtube: youtube.com/garmin.

Garmin Coach to darmowe plany treningowe dla początkujących i średnio zaawansowanych, które biegacze wgrywać mogą do kompatybilnych zegarków Garmin. Urządzenia wyświetlają wskazówki dotyczące poszczególnych treningów, monitorując jednocześnie ich efekty.

Dzięki temu plan jest aktualizowany i dopasowywany do postępów użytkownika, tak by osiągnąć założony cel w wyznaczonym terminie.

Więcej informacji znaleźć można także na stronie:
https://connect.garmin.com/pl-PL/features/coach

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*