Nowe paski dla zegarków Suunto - BiegiGorskie.pl

Nowe paski dla zegarków Suunto

Suunto przedstawia nową kolekcję akcesoriów zawierającą paski.
Sport wyczynowy, klasyczna eksploracja czy styl miejski – zmiana wyglądu zegarka jest teraz prosta

Vantaa, Finlandia – Suunto przedstawia dziś nową kolekcję akcesoriów zawierającą paski z różnych materiałów w intensywnych kolorach, które umożliwiają szybkie i łatwe dostosowanie zegarków Suunto do różnych potrzeb i stylów. Kolekcja zawiera sportowe paski silikonowe zaprojektowane do intensywnych ćwiczeń, klasyczne tekstylne i silikonowe paski do eksploracji oraz sportów outdoorowych, a także skórzane paski w stylu miejskim.

Nowy design wyczynowego paska wentylowanego

Sportowe paski silikonowe Suunto mają całkowicie nową wentylowaną konstrukcję, która świetnie się sprawdza w intensywnych formach aktywności, gdzie kluczowe znaczenie ma przepuszczalność powietrza. Dostępne są paski o dwóch szerokościach: 20 mm i 24 mm. Węższe są zgodne z zegarkami Suunto 3 Fitness, a szersze ze wszystkimi zegarkami Suunto 9 i Suunto Spartan Sport.

Paski sportowe o szerokości 20 mm są dopasowane kolorystycznie do zegarków Suunto 3 Fitness: dostępne są w kolorze białym, czarnym, morskim i sakura. Paski sportowe o szerokości 24 mm nadają zegarkom Suunto 9 i Spartan Sport świeżości i nowego charakteru. Dostępne są w kolorze limonkowym, białym lub czarnym.

Klasyczne wzory do eksploracji i noszenia w mieście

Podróżujesz lub udajesz się na szlak? Wytrzymałe tkaninowe paski w kolorystyce Stealth, Foliage i Concrete są zgodne z zegarkami Suunto 9 i Suunto Spartan Sport, a ich klasyczny wygląd odpowiada charakterowi okazjonalnej eksploracji terenu. Z kolei kolorowe paski silikonowe z wzorem karo świetnie się sprawdzają podczas bardziej intensywnych form aktywności pod gołym niebem. Po przygodzie można zmienić styl za pomocą paska skórzanego barwionego za pomocą roślin, dostępnego w kolorze czarnym i brązowym, by przygotować zegarek na wieczór w mieście.

Wszystkie silikonowe paski Suunto są wytrzymałe i wygodne, a także łatwo je utrzymać w czystości. Dzięki temu idealnie nadają się do pływania i innych intensywnych form aktywności. Sportowe paski silikonowe Suunto są sprzedawane w zestawach zawierających dwie długości, S i M. Natomiast paski tekstylne są sprzedawane w zestawach z rozmiarami M i L. Dzięki temu pasują do nadgarstków o różnej grubości, a także można je nosić na rękawie.

Paski akcesoryjne Suunto są wyposażone w mechanizm szybkozłączki – łatwo je wymienić bez dodatkowych narzędzi. Dowiedz się więcej o nowej kolekcji pasków na stronie www.suunto.com/accessorystraps

Zgodność, kolory i ceny

Zgodne z Suunto 3 Fitness:

Pasek silikonowy Suunto Athletic 1 20 mm, zalecana cena detaliczna 39 €
(w komplecie rozmiary pasków S + M)
Dostępny w czterech wzorach (kolor paska/kolor sprzączki):
Biały/Złoty
Czarny/Czarny
Morski/Stalowy
Sakura/Stalowy

Zgodne z zegarkami Suunto 9 i Suunto Spartan Sport, Spartan Sport Wrist HR oraz Spartan Sport Wrist HR Baro:

Pasek silikonowy Suunto Athletic 1 24 mm, zalecana cena detaliczna 49 €
(w komplecie rozmiary pasków S + M)
Dostępne wersje (pasek/sprzączka):
Limonkowy/Czarny
Czarny/Czarny
Biały/Stalowy

Pasek silikonowy Suunto Explore 1 24 mm, rozmiar M, zalecana cena detaliczna 49 €
Dostępny w czterech kolorach inspirowanych sportami pod gołym niebem (pasek/sprzączka):
Pomarańczowy/Jasnoszary
Koralowy/Jasnoszary
Piaskowiec/Jasnoszary
Grafitowy/Jasnoszary
Czarny/Czarny

Pasek tekstylny Suunto Explore 2 24 mm, zalecana cena detaliczna 69 €
(w komplecie rozmiary pasków M + L)
Dostępne trzy wzory (pasek/sprzączka):
Stealth/Stalowy
Foliage/Jasnoszary
Concrete/Czarny

Pasek skórzany Suunto Urban 2 24 mm, rozmiar M, zalecana cena detaliczna 79 €
Dostępne dwie klasyczne wersje (pasek/sprzączka):
Czarny/Czarny
Brązowy/Czarny

www.suunto.com

Informacje o firmie Suunto

Firma Suunto powstała w 1936 roku, gdy Tuomas Vohlonen, fiński inżynier uprawiający biegi na orientację, wynalazł sposób na masową produkcję kompasów wypełnionych płynem. Od tej pory firma Suunto zachowuje czołową pozycję w dziedzinie wzornictwa oraz innowacyjności, dotyczącej branży zegarków sportowych, komputerów nurkowych i sportowych przyrządów pomiarowych używanych przez poszukiwaczy przygód z całego świata. Od najwyższych gór, po najgłębsze oceany – firma Suunto wspiera poszukiwaczy przygód fizycznie i mentalnie, przygotowując ich do odkrywania nowych terytoriów.

Siedziba główna firmy Suunto oraz jej wiodący zakład produkcyjny mieszczą się w Vantaa, w Finlandii. Zatrudniamy ponad 400 osób na całym świecie, a nasze produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach. Firma należy do spółki Amer Sports Corporation, która jest również właścicielem marek Salomon, Arc’teryx, Atomic, Wilson, Precor, Mavic i Enve.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*