Niezwykle bogaty pakiet na Wielką Sowę - BiegiGorskie.pl

Niezwykle bogaty pakiet na Wielką Sowę

Bieg Na Wielką Sowę to jeden z najlepiej ocenianych biegów górskich w stylu alpejskim. Rok rocznie zdobywa nagrody w konkursie na Złotą Kozicę.

W tym roku ponownie będzie posiadał także rangę otwartych Mistrzostw Polski Masters, co oczywiście nie oznacza iż nie są tam mile widziani także młodzi zawodnicy. Wręcz przeciwnie – organizatorzy podkreślają że zależy im bardzo na uczestnictwie zawodników ze wszystkich kategorii wiekowych.

Wielka sowa 2011 3
image-26325

Chcąc jeszcze bardziej zmobilizować zawodników do zapisów organizatorzy przygotowali dla wszystkich którzy zapiszą się na bieg i opłacą wpisowe do 31 lipca (uaktualnienie: 01.08.2016 – Uwaga: decyzją organizatora zapisy gwarantujące pełny pakiet zostają przesunięte do 8 sierpnia!) niezwykle bogaty pakiet startowy z unikalną koszulką startową z logo Ligi Biegów Górskich Dare2B z podziałem oczywiście na męskie i damskie-taliowane.

wielka sowa
image-26326

Oprócz w/w koszulki zawodnicy w pakiecie startowym otrzymają:

– plecaczek biegacza,
– skarpety biegowe,
– żel energetyczny,
– napój chmielowy ;),
– numer startowy,
– talon na posiłek,

medal-2016
image-26327

– pamiątkowy medal,
– i bezpłatne wejście na wieżę widokową na Wielkiej Sowie.

sowa
image-26328

oraz co najważniejsze wspaniałą zabawę, piękne widoki i zaangażowanie wolontariuszy z Edkiem Kozłowiczem na czele – którego osoba gwarantuje przeprowadzenie zawodów na najwyższym poziomie.

wielkasowa
image-26329

Bieg Na Wielką Sowę to impreza na której nie powinno Was zabraknąć – kto był ten wie, kto nie był musi sprawdzić na własnej skórze 🙂

Strona zawodów: http://www.bieg.wielkasowa.net/

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*