Liga Biegów Górskich Dare2b

Jesteśmy na półmetku Ligi Biegów Górskich Dare2b – czas więc podać pulę nagród gwarantowanych w Lidze i biegu Finałowym czyli Eliminator – Górska Masakra 25 listopada w Ustroniu.

Oczywiście są to nagrody gwarantowane do których zapewne dojdą jeszcze nagrody rzeczowe oraz rozdawane w konkursie podczas ceremonii dekoracji, w tym m.in. zegarki GARMIN. Będzie tego naprawdę sporo…

Teoretycznie, gdyby Eliminatora wygrał zwycięzca Ligi Biegów Górskich Dare2b to będzie mógł wyjechać z Ustronia nawet z ponad 3 tysiącami złotych – głównie w gotówce.

Oczywiście zgodnie z regulaminem Ligi Biegów Górskich Dare2b warunkiem otrzymania nagród jest osobisty udział zawodnika w ceremonii wręczenia nagród Eliminatora i podczas Wielkiej Gali Ligi Biegów Górskich.

Nagrody dla zawodników z miejsc 1-10 open i 1-3 w stylach i kategoriach wiekowych Ligi wręczane będą podczas Wielkiej Gali i ci zawodnicy mają darmowy wstęp na Galę.

Podczas dekoracji Eliminatora wręczane natomiast będą nagrody za Eliminatora oraz dla zawodników z miejsc 11-50 open Ligi Biegów Górskich Dare2b.

Czyli podobnie jak w roku ubiegłym aby odebrać nagrodę nikt nie będzie musiał wykupić biletu na Galę.

Jednak jak zapytacie tych co byli z nami w roku ubiegłym to chyba każdy potwierdzi że warto tam z nami być do czego gorąco namawiamy zwłaszcza że to właśnie podczas Gali będą na Was czekać najwartościowsze nagrody 🙂

-> Pod tym linkiem znajdziecie szczegóły nagród Ligi Dare2b i Eliminatora <-

Strona biegu finałowego: http://www.gorskamasakra.pl/

Głównym sponsorem Ligi Biegów Górskich jest marka Dare2B oraz Regatta:

daret2lbg  Regatta_logo rusz_sie_logo

dare2b

Dare2b – brytyjska marka, specjalizująca się w produkcji odzieży dla miłośników sportów zimowych, kolarzy, biegaczy i przedstawicieli innych dyscyplin sportowych. Produkty charakteryzują się technicznym wzornictwem oraz wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. To, co wyróżnia markę, to bardzo szeroka rozmiarówka i przystępne ceny https://www.sklep-dare2b.pl/

Organizatorem Biegu Finałowego Ligi Biegów Górskich Dare2b w Ustroniu jest Fundacja Bieg Rzeźnika.

sponsorzy

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te