KUM i jego młodszy brat - BiegiGorskie.pl

KUM i jego młodszy brat

07 lipca 2016 rusza pierwsza edycja Karpackiego UltraMaratonu – biegniemy ze Szczawnicy do Wisły. 4 dni, 4 etapy, około 200 km i wiele metrów w pionie do pokonania.

Co w tym nowego? To pierwsza etapówka, która będzie się przemieszczać wraz z zawodnikami. Ruszamy ze Szczawnicy do Rabki, następnie do Jabłonki, stamtąd do Korbielowa i kończymy w Wiśle. Tam będzie prawdziwe święto. Na mecie spotkają się ultrasi oraz zawodnicy półmaratonu, którego startem i metą będzie właśnie Wisła.

1
image-24283

Jak to będzie wyglądało? Start co dzień o 8:00. Czas na dotarcie do mety to aż 12 godzin! Czekamy na Was do 20:00. Na trasie bufety co 10 – 12km oraz punkty kontrolne. Dzień przed startem naszą bazą będzie szkoła w Szczawnicy. Na mecie każdego z etapów po wielogodzinnym wysiłku zapewnimy Wam posiłek regeneracyjny oraz nocleg. Śpimy w warunkach turystycznych. Wasze bagaże przetransportujemy ze startu na metę każdego etapu. Uczestnicy półmaratonu będą mieli 4h na ukończenie rywalizacji, a wystartują o 9:00.

Co otrzymacie w pakiecie? Pamiątkowy medal dla wszystkich kończących bieg, oznakowaną trasę biegu, elektroniczny pomiar czasu, dostęp do pryszniców po każdym etapie, bufety na trasie: napoje izotoniczne i regeneracyjne, wodę, owoce, słodycze itp., pamiątkowy numer startowy oraz koszulkę techniczną!

Czy będzie łatwo/trudno? Chcemy, aby nasza impreza spodobała się szerokiemu gronu biegaczy – dajemy Wam sporo czasu na etapy, każdy z nich będzie jednak „ultra”. Na trasie znajdziecie sporo podbiegów i zbiegów, nie zabraknie też pięknych odcinków grzbietami gór.

2
image-24284

Czy Was nagrodzimy? Oczywiście! Pula nagród to już ponad 4500PLN i stale rośnie! Będą nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane między innymi przez marki Viking i Odlo oraz Miasta – Partnerów biegu.  Zwycięzcy Open Kobiet i Mężczyzn zostaną zwolnieni ze startowego w roku 2017. Tak! Będzie edycja druga i, mamy nadzieję, kolejne…

Kim jesteśmy? Ludźmi z pasją i zaangażowaniem, kochającymi to, co robimy. Od lat tworzymy cykl imprez kolarskich. Dzielimy się wiedzą z organizatorami innych imprez, pomagając im tworzyć lepsze warunki sportowych zmagań. Ambasadorem KUMa jest Piotrek Biernawski, którego pomysły i rady będą wyznacznikami naszych działań.

Gdzie znajdziesz więcej informacji? Wszystko, czego szukasz (m.in. regulamin i trasy), znajdziesz na naszej stronie www.biegkum.pl

Informujemy, iż zapisy na Karpacki UltraMaraton oraz Półmaraton KUM’a ruszyły.
Rejestracja dostępna na portalu www.pomiaryczasu.pl

   

baner2a
image-24285

Masz jakieś pytania? Jeśli nie znalazłeś potrzebnych informacji, pisz na mickrz@op.pl lub wiesiek@roadmaraton.pl, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

ZAPRASZAMY!

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*