KUM i jego młodszy brat

07 lipca 2016 rusza pierwsza edycja Karpackiego UltraMaratonu – biegniemy ze Szczawnicy do Wisły. 4 dni, 4 etapy, około 200 km i wiele metrów w pionie do pokonania.

Co w tym nowego? To pierwsza etapówka, która będzie się przemieszczać wraz z zawodnikami. Ruszamy ze Szczawnicy do Rabki, następnie do Jabłonki, stamtąd do Korbielowa i kończymy w Wiśle. Tam będzie prawdziwe święto. Na mecie spotkają się ultrasi oraz zawodnicy półmaratonu, którego startem i metą będzie właśnie Wisła.

1

Jak to będzie wyglądało? Start co dzień o 8:00. Czas na dotarcie do mety to aż 12 godzin! Czekamy na Was do 20:00. Na trasie bufety co 10 – 12km oraz punkty kontrolne. Dzień przed startem naszą bazą będzie szkoła w Szczawnicy. Na mecie każdego z etapów po wielogodzinnym wysiłku zapewnimy Wam posiłek regeneracyjny oraz nocleg. Śpimy w warunkach turystycznych. Wasze bagaże przetransportujemy ze startu na metę każdego etapu. Uczestnicy półmaratonu będą mieli 4h na ukończenie rywalizacji, a wystartują o 9:00.

Co otrzymacie w pakiecie? Pamiątkowy medal dla wszystkich kończących bieg, oznakowaną trasę biegu, elektroniczny pomiar czasu, dostęp do pryszniców po każdym etapie, bufety na trasie: napoje izotoniczne i regeneracyjne, wodę, owoce, słodycze itp., pamiątkowy numer startowy oraz koszulkę techniczną!

Czy będzie łatwo/trudno? Chcemy, aby nasza impreza spodobała się szerokiemu gronu biegaczy – dajemy Wam sporo czasu na etapy, każdy z nich będzie jednak „ultra”. Na trasie znajdziecie sporo podbiegów i zbiegów, nie zabraknie też pięknych odcinków grzbietami gór.

2

Czy Was nagrodzimy? Oczywiście! Pula nagród to już ponad 4500PLN i stale rośnie! Będą nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane między innymi przez marki Viking i Odlo oraz Miasta – Partnerów biegu.  Zwycięzcy Open Kobiet i Mężczyzn zostaną zwolnieni ze startowego w roku 2017. Tak! Będzie edycja druga i, mamy nadzieję, kolejne…

Kim jesteśmy? Ludźmi z pasją i zaangażowaniem, kochającymi to, co robimy. Od lat tworzymy cykl imprez kolarskich. Dzielimy się wiedzą z organizatorami innych imprez, pomagając im tworzyć lepsze warunki sportowych zmagań. Ambasadorem KUMa jest Piotrek Biernawski, którego pomysły i rady będą wyznacznikami naszych działań.

Gdzie znajdziesz więcej informacji? Wszystko, czego szukasz (m.in. regulamin i trasy), znajdziesz na naszej stronie www.biegkum.pl

Informujemy, iż zapisy na Karpacki UltraMaraton oraz Półmaraton KUM’a ruszyły.
Rejestracja dostępna na portalu www.pomiaryczasu.pl

    baner2a

Masz jakieś pytania? Jeśli nie znalazłeś potrzebnych informacji, pisz na mickrz@op.pl lub wiesiek@roadmaraton.pl, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

ZAPRASZAMY!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te