Konkurs na najlepszy bieg górski

Ruszamy z konkursem na najlepszy bieg górski. W tym roku dość nietypowo, zaczynamy trochę wcześniej bo jego rozstrzygnięcie nastąpi na I Wielkiej Gali Biegów Górskich w Ustroniu 26.11.2016 po dekoracji najlepszych zawodników Ligi Biegów Górskich Dare2B.

(więcej o całym wydarzeniu przeczytacie -> tutaj <-)

Aby zachęcić was dodatkowo do głosownia informujemy iż codziennie będziemy wybierać jedną osobę, która otrzyma od nas nagrodę. Jaką to tajemnica – ale nagrody będą naprawdę cenne – podobnie jak w latach ubiegłych – to się po prostu opłaci a dodatkowo mamy szansę pokazać najlepszym organizatorom iż ich trud został przez nas zauważony i doceniony – to często dla nich najlepsza nagroda.

9kozica

Po raz pierwszy w historii z naszym partnerem www.b4sportonline.pl udało nam się stworzyć specjalną platformę która umożliwi wam zautomatyzowanie głosowań. Jeśli znajdą się jeszcze jakieś drobne niedociągnięcia bądźcie wyrozumiali 🙂 … i piszcie – bo to było naprawdę bardzo trudne zadanie do ogarnięcia  🙂

1

Zanim przejdziesz do głosowania na stronie http://zlotakozica.b4sportonline.pl/ zapoznaj się z poniższym regulaminem:

Poniżej regulamin konkursu:

1. Termin konkursu: konkurs trwa do 2 listopada do 23 listopada do godzi 23:59.

2. Klasyfikacje: Konkurs będzie odbywał się w 4 kategoriach:
a) najlepszy bieg anglosaski (tj. góra – dół poniżej dystansu 21 km)
b) najlepszy bieg alpejski (tj. pod górę)
c) najlepszy bieg górski na długim dystansie (biegi górskie na dystansie od 21 km do 43 km)
d) najlepszy bieg górski na ultra dystansie (biegi górskie powyżej 43 km)

2.1. W przypadku rozgrywania biegu na różnych dystansach, oraz dodatkowo jeśli zawody odbywają się pod tą samą nazwą dla różnych dystansów (ewentualnie zmienny jest jedynie człon wyróżniający dystans: np. ŁUT 70, ŁUT150) bieg zostaje przyporządkowany do kategorii w której odbywa się bieg główny lub jeśli nie da się jednoznacznie określić który z biegów jest główny bieg zostanie zaliczony do takiej kategorii do której zaliczony zostałby najdłuższy dystans danego biegu.

2.2. Dodatkowo na podstawie głosów uczestników konkursu oddawanych w powyższych 4 grupach przyznane zostaną także wyróżnienia:  Złote, Srebrne i Brązowe Kozice w kategorii  „Debiut roku” dla zawodów rozegranych po raz pierwszy w roku 2016, oraz „Najlepszy festiwal biegów górskich” poprzez zsumowanie głosów oddanych na poszczególne biegi w ramach jednej jedno lub kilkudniowej imprezy.

2.3. Jeśli bieg o którym mowa w 2.1 otrzyma wyróżnienie dzięki któremu będzie mógł uzyskać wyższą kategorię Ligi tj. S lub M – kategorię taką otrzyma jedynie dystans główny lub  jeśli nie da się jednoznacznie określić który z biegów jest główny dystans najdłuższy.

3. Wykaz biegów górskich na które można oddawać głosy zamieszczony zostanie na platformie do głosowania http://zlotakozica.b4sportonline.pl/

4. Zasady głosowania: każdy głosujący może oddać maksymalnie 12 głosów, ale nie więcej niż trzy głosy na dowolne biegi w każdej z 4 kategorii.

5. Jena osoba może głosować tylko raz oraz z jednego adresu mailowego można zagłosować tylko jeden raz. Nie ma możliwości głosowania za inną osobę (kolegów/znajomych/rodzinę itp.).

6. Jeden bieg może otrzymać tylko 1 głos od danej osoby.

7. Uwaga: głos można oddać tylko na bieg w którym brało się udział  i jest się na liście wynikowej (dotyczy to także osób które np. z powodu kontuzji nie ukończyli zawodów) (w ten sposób będziemy weryfikować oddane głosy).

8. Każdy głosujący weźmie udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami – począwszy od 2 listopada będziemy nagradzać jedną osobę a szczegóły o wygranych podamy 6 grudnia 2016r.

9. Wyniki konkursu będą miały decydujący wpływ na przyznane kategorie Ligi Biegów Górskich 2017, tj.:
– Zwycięzcy każdej z klasyfikacji, oraz pierwszych 5 biegów w kategorii „open” otrzymają automatycznie kategorię M – Ligi Biegów Górskich 2017*
– Biegi które zajmą miejsca 2-5 w każdej z klasyfikacji, oraz biegi z miejsc „open” 6-30 otrzymają minimum kat. S. Ligi Biegów Górskich 2017*
– W przypadku równej ilości punktów o kolejności decydować będzie stosunek punktów do ilości zawodników którzy wystartowali w biegu.

*Powyższe dotyczy oczywiście biegów rozgrywanych w trakcie trwania Ligi oraz głównych dystansów, dystanse dodatkowe otrzymają kat. I.

10. Najlepsze biegi w każdej z 4 kategorii otrzymają certyfikaty i tytuły Złotej Kozicy 2016. Drugie: Srebrnej Kozicy 2016. Trzecie miejsca honorowane są tytułem Brązowej Kozicy 2016.

10.1. Zdobywca Złotej Kozicy w kategorii Debiut Organizacyjny Roku i Najlepszy kameralny bieg górski otrzyma kategorię M pod warunkiem zajęcia miejsca 1-10 open a zdobywcy Srebrnej i Brązowej Kozicy w tych kategoriach kategorię S pod warunkiem zajęcia miejsca minimum w pierwszej 40 open.

10.2. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi na Gali Biegów Górskich – 26 listopada 2016 r. w Ustroniu.

11. Interpretacja regulaminu należy do Portalu BiegiGórskiePL.

12. Wszelkie wątpliwości, zapytania i reklamacje należy zgłaszać nie później niż do dnia 19 listopada 2016 r. na adres biuro@biegigorskie.pl

eliminator 980x135

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te