I.Zatorska zaprasza na Mistrzostwa Polski - BiegiGorskie.pl

I.Zatorska zaprasza na Mistrzostwa Polski

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich w stylu Anglosaskim, które odbędą się 19.05.2012 w Iwoniczu-Zdroju.

Gwarantuje wspaniałą zabawę i niesamowite wrażenia. Jestem osobą odpowiedzialną za trasę na tych Mistrzostwach Polski.

Z racji tego, iż biegi górskie są najważniejszą i najwspanialszą częścią mojej kariery sportowej, postarałam się, aby trasa tego biegu na długo pozostał w waszej pamięci:))
Bieg zawiera wszystkie elementy prawdziwego mocnego biegu anglosaskiego czyli; bardzo mocne podbiegi, techniczne zbiegi, jak również szybkie odcinki o zmiennym nachyleniu.
Nie będę ukrywać, że jest to trasa dla prawdziwych „górali”, jak i dla tych którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w tej pięknej dyscyplinie sportu. Góra którą podczas biegu będziecie parokrotnie zdobywać nazywa się Przedziwna (551 m n.p.m.), ręczę, że za każdym razem zdobywając jej szczyt odczujecie naprawdę „ przedziwne” i fantastyczne wrażenia:-)).  Wysiłek i zmagania każdego z Was podczas biegu zostaną uwiecznione na zdjęciach z pamiątkowym podpisem, które będą do nabycia zaraz po biegu

Wszystkich tych , którzy nie są jeszcze gotowi by wystartować w biegach głównych MP, zapraszam do biegu otwartego, który odbędzie się na dystansie 3,1km (jedna pętla z dobiegiem).

W biegu otwartym mogą startować wszyscy chętni którzy chcą poczuć namiastkę prawdziwego, ekstremalnego biegu górskiego w stylu anglosaskim.

Bieg odbędzie się dokładnie na tej samej pętli, na której będą biegać zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski. Do startu zapraszamy amatorów biegania, kibiców, trenerów, zawodników innych dyscyplin sportowych oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje siły na górskiej trasie.
Po zakończeniu biegu przewidziana jest losowanie cennych nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników biegu otwartego.

Profil trasy:

Więcej inf. na stronie w -> naszej zakładce tychże zawodów <– oraz na www.mpbg.iwonicz-zdroj.pl

Serdecznie zapraszam,
Izabela Zatorska

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*