Górski Wiślański Półmaraton i dycha

Już niebawem kolejna okazja do biegania w górach – już po raz drugi będzie można spróbować swoich sił w biegu górskim organizowanym w Wiśle. Do wyboru – półmaraton i bieg na dystansie 10 km. Ubiegłoroczne zawody pozostawiły po sobie dobre wrażenie i miłe wspomnienia – tak również powinno być i tym razem.

Zapraszamy na II Górski Wiślański Półmaraton i Wiślańską „10” – dwie okazje do górskiego biegania, na dwóch różnych dystansach, po beskidzkich drogach, ścieżkach i szlakach.

DSC_2180

W tym roku wiślański bieg został włączony do cyklu Runner’s World Super Bieg i razem z cyklem Bike Maraton tworzy Aktywny Weekend w Wiśle. Kolarze rywalizować będą w sobotę, a biegacze górscy w niedzielę.

2

Wszystkich biegaczy górskich, którzy chcą zmierzyć się z beskidzkimi szlakami zapraszamy do Wisły w niedzielę 19 czerwca. Start zawodów o 11:00. Miasteczko biegu i biuro zawodów znajdować się będą na Pl. Hoffa w Wiśle.

Biegacze ruszą wprost na Trzy Kopce, a potem dalej w góry. Oba dystanse poprowadzone są na dwóch dużych pętlach, na trasie rozmieszczone będą punkty odżywcze, kilometry będą oznaczone, a na mecie czekać będzie gorący posiłek i ostatni punkt z napojem izotonicznym, wodą, owocami i ciastkami.

DSC_2259

Oczywiście każdy otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz ciekawy pakiet startowy. Na tych, którzy startem w Wiśle zadebiutują w cyklu Runner’s World Super Bieg czekać będzie pamiątkowa koszulka.

Ci którzy mają już za sobą kilka startów w cyklu, będą w Wiśle walczyć o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej.

1

Biuro biegu czynne będzie w sobotę od 16:00 do 21:00, a w niedzielę od 8:00.
Opłata startowa to wciąż tylko 50 PLN, a zapisać można się również tuż przed startem.
Start w niedzielę 19 czerwca o 11:00.

Zapisy elektroniczne i więcej szczegółów na stronie www.superbieg.pl

sb-stopka-2016-1

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te