Górska Przygoda przeszła do historii

Kolejny raz spotkaliśmy się w Wiśle, by spod Hotelu Podium wyruszyć na malownicze ścieżki Beskidów. Tym razem aura okazała się jednak nieco łaskawsza niż w ubiegłym roku i przywitała nas słoneczną jesienną pogodą.

O godzinie 11.00 na trasę wyruszyło prawie 400 osób by rywalizować w biegu oraz Nordic Walkingu. O 11.15 rozpoczęły się zmagania najmłodszych, gdzie na starcie stanęło 21 zawodników.

Trasa biegu górskiego miała dystans 17 km, natomiast Nordic Walkingowcy walczyli na dystansie 12,5 km.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów i satysfakcji z pokonania własnych słabości. Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie dotarli do mety.

W kategorii biegu pierwszy na mecie zameldował się Marcin Kubica (INOV-8 TEAM), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Michalina Mendecka (MOSIR Łaziska Górne/ 1 Second Team). W dyscyplinie Nordic Walking pierwszy na mecie zameldował się Piotr Niechwiejczyk (Opel Active Team), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Joanna Kołodziej (FabrikaNordika).

W zawodach dzieci na krótkiej pętli najszybsza okazała się Agnieszka Marcinkowska (Unia Miast, Lubliniec).
Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe chusty przygotowane specjalnie z okazji Małej Górskiej Przygody.

Oczywiście z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc nam przy organizacji Górskiej Przygody. Zawody te nie miałyby szans powodzenia, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy poświęcili swój czas oraz partnerzy imprezy, dzięki którym mogliśmy ufundować nagrody dla uczestników.

Szczególne podziękowania składamy więc wszystkim wolontariuszom, niezastąpionemu fotografowi Tomaszowi Makuli, na którego relację fotograficzną czekamy z nieukrywaną niecierpliwością, Ratownictwu Medycznemu Fantom, które zadbało o bezpieczeństwo na trasie oraz miastu Wiśle za patronat honorowy. Serdecznie dziękujemy Ranczo Cieńków za wsparcie na bufecie.

Dziękujemy sponsorom imprezy – Hotelowi Podium***, który ugościł nas w dniu imprezy, zapewnił ciepły posiłek dla zawodników, firmie Regatta RUSZ SIĘ!, Makaronowi Międzybrodzkiemu, który zadbał o wkład do ciepłego posiłku regeneracyjnego, LECHowi FREE, który ufundował napoje bezalkoholowe dla wszystkich zawodników, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, Decathlonowi z Bielska-Białej oraz ich stanowisku testowemu, firmie GARMIN oraz firmie PACK-CENTER producentowi taśm i folii do pakowania.

Już niebawem galeria zdjęć, a tymczasem wyniki można znaleźć na stronie sportpelenpasji.pl w zakładce wyniki.

Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy wszystkim. Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na maila sportpelenpasji@gmail.com

Pozdrawiamy,
zespół SPORT PEŁEN PASJI!
Do zobaczenia za rok 10 listopada!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te