Górska Dycha w Świeradowie

10 km prawdziwie górskiej trasy, wysiłek, emocje i cenne nagrody losowane wśród uczestników biegu – Pro Run zaprasza 12 października do pokonania w sumie 500 m przewyższeń w specyficznym, wysokogórskim klimacie, który upodobali sobie do ćwiczeń żołnierze GROM.

A to tylko początek. Górska Dziesiątka zainauguruje całoroczny program treningowy Biegam w Świeradowie Zdroju.

Na wytyczonych profesjonalnie ścieżkach do biegów górskich będzie można trenować w dogodnym dla siebie czasie i zanocować – wraz z osobą towarzyszącą! – z 25% zniżką w jednym z hoteli partnerskich programu. Taką możliwość mają zawodnicy i ich rodziny już od inauguracyjnych zawodów. A później każdy, kto zechce potrenować sobie na górskich ścieżkach biegowych w Świeradowie Zdroju.

12 października na zawodników czekają trzy okrążenia dość wymagającej górskiej trasy. Suma przewyższeń na jednym okrążeniu to 165 metrów. Będzie więc można zobaczyć prawdziwą selekcję. Dla pierwszego zawodnika i zawodniczki w kategorii open przewidziane są nagrody finansowe wysokości 100 zł, a  dla pierwszych trójek przewidziane są nagrody rzeczowe od firmy Tołpa.

Pośród wszystkich uczestników zostaną wylosowane atrakcyjne nagrody takie jak: trzy weekendowe dwuosobowe pobyty w luksusowych świeradowskich hotelach, tablet i zestawy kosmetyków.

Zapisz się już dziś: ZAPISY, REGULAMIN, TRASA BIEGU.

Opłata startowa to jedynie 10 zł.

Bieżące informacje na temat imprezy będą systematycznie umieszczane na podstronie biegu oraz profilu na ->Facebook-u<-

Trasa biegu rozpoczyna się na deptaku przy Domu Zdrojowym. Następnie dobiegając do ulicy Parkowej skręcamy w lewo pod górę. Po ok. 230 metrach dobiegamy do lasu i serpentyną podbiegamy wyżej. Przy pierwszym kilometrze skręcamy w lewo ostro do góry. Przecinając las wybiegamy na szutrową drogę TEWA. Kierujemy się w dół do hotelu „Czeszka”, „Słowaczka”. Następnie zbiegamy cały czas już drogą asfaltową aż do Domu Zdrojowego. Przed samym wbiegnięciem na promenadę przy nim czeka nas pokonanie kilkunastu stromych schodów. Całość wg różnych pomiarów ma 3200 – 3300 metrów.

Strona zawodów: http://www.pro-run.pl/index.php/gorska-dycha-swieradow

Regulamin: http://www.pro-run.pl/images/PDF/Regulamin%20wieradw%2010%20km1.pdf

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te