Nowy Garmin®: vívosmart 4 - BiegiGorskie.pl

Nowy Garmin®: vívosmart 4

Przedstawiamy Garmin® vívosmart 4: smukły monitor aktywności z nadgarstko-wym pulsoksymetrem oraz funkcją monitorowania energii.

Najnowsze urządzenie marki Garmin – vívosmart 4 to elegancki monitor aktywności, który zawiera wbudowany nadgarstkowy pulsoksymetr. Uruchomienie pomiaru poziomu natle-nienia krwi podczas snu pozwala dowiedzieć się więcej o jego jakości, a nowy zaawanso-wany system monitorowania snu analizuje jego fazy oraz ruch w nocy. Po przebudzeniu, użytkownicy mogą przeglądać statystyki snu w aplikacji Garmin ConnectTM.

„Jakość snu odgrywa kluczową rolę dla ogólnego stanu naszego zdrowia. Jego niska ja-kość może prowadzić do rozwoju chorób przewlekłych. Dzięki smukłej konstrukcji vívosmart 4 jest wygodny nawet podczas snu, a pulsoksymetr wskazuje informacje przy-datne do poprawy Twojego stanu zdrowia”– mówi Dan Bartel, zastępca szefa sprzedaży.

Dodatkowo innowacyjna funkcja monitorowania energii Body Battery w każdej chwili umożliwia sprawdzenie poziomu rezerw energii w organizmie, co może pomóc w planowa-niu treningów i odpoczynku. Funkcja korzysta z kombinacji danych zebranych na temat stresu, zmienności tętna (HRV), analizy snu i aktywności. Wskaźnik ten pomaga użytkow-nikom w zrozumieniu wzorców, pokazując, jak zachowania i czynności z ostatnich kilku dni wpływają na samopoczucie w danym momencie. Wysokie wartości wskaźnika Body Bat-tery wskazują optymalny moment na trening albo podjęcie wymagających wyzwań, pod-czas gdy niższa liczba sugeruje, że warto odpocząć.

Dzięki unowocześnionemu sensorowi pomiaru tętna na nadgarstku ElevateTM , vívosmart 4 oferuje nowe alerty tętna, VO2 max, a także pomiary aktywności takich jak spacer, biega-nie, trening siłowy, pływanie na basenie, joga i wiele innych. Opaska przez całą dobę mo-nitoruje poziom stresu, a dzięki nowej funkcji przypomina o odpoczynku. Urządzenie za-sugeruje ćwiczenia oddechowe, gdy wykryje podwyższony poziom stresu. Dzięki łączności z telefonem komórkowym na opasce vívosmart 4 można w łatwy sposób sprawdzić pogo-dę, przełączać muzykę, otrzymywać powiadomienia z telefonu, a nawet odpowiedzieć na wiadomości, dzięki predefiniowanym odpowiedziom (tylko dla użytkowników systemu An-droid).

Najbardziej stylowa, ultralekka opaska Garmin vívosmart 4 łączy funkcje smart z eleganc-kim wyglądem. Dostępna jest w wielu kolorach z wykończeniem w kolorach złota, srebra lub różowego złota. Opaska jest odporna na wodę podczas pływania w basenie i pod prysznicem, a bateria wystarcza nawet na 7 dni pracy. Dowiedz się więcej na temat Garmin vívosmart 4 na stronie internetowej https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/605739?_ga=2.185226025.1413506451.1535357957-1347954317.1530778735

O marce Garmin
Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji, a także w użytkowaniu urządzeń bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych gałęzi, jakimi są motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*