Galaktyczne premiery dla biegaczy

Wydawnictwo Galaktyka ponownie ucieszyło nas kilkoma znakomitymi tytułami biegackimi.

Ta firma wydawnicza ma już w swej ofercie 12 tytułów adresowanych dla biegaczy! Wszystkie z nich godne polecenia.

Najnowsze, które dopiero co trafiły do sprzedaży to:

1. STOPY W CHMURACH. OPOWIEŚĆ O PASJI I OBSESJI BIEGANIA  – autorstwa RICHARDA ASKWITHA adresowana m.in. dla górskich ultra maniaków.

stopywchmurach

2. SIŁA AMBICJI – AUTOBIOGRAFIA – MO FARAH – autobiografia Mistrza Olimpijskiego na 10.000 i 5.000 m, rekordzisty Europy: w biegach na 1500, 5000 (w halowi) i 10 000 metrów.

silaambicji

3. MARATON METODĄ HANSONÓW. JAK POPRAWIĆ SWOJĄ ŻYCIÓWKĘ – LUKA HUMPHREYA, KEITH HANSON, KEVINA HANSONA – Trenerzy Kevin i Keith łamią stare zasady i wprowadzają nowatorskie rozwiązania, łącząc naukę i strategię w jednym tylko celu: aby wydobyć maratoński potencjał każdego biegacza. Wyłożona w prosty i przejrzysty sposób metoda Hansonów daje wiedzę, narzędzia i plany treningowe, które są niezbędne, aby pobiec swój najlepszy maraton i osiągnąć doskonały wynik.

maratonmetodahansona

4. ostatnia z najnowszych pozycji jest już znana na rynku – jednak tym razem mamy wydanie w postaci audiobooka JEDZ I BIEGAJ. NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO ŚWIATA ULTRAMARATONÓW I ZDROWEGO ODŻYWIANIA – SCOTTA JURKA i STEVA FRIEDMANA – Scotta Jurka – Amerykanina z Polskimi korzeniami fanom biegów ultra nie trzeba przedstawiać – to jedna z najważniejszych postaci i gwiazd biegów ultramaratońskich, m.in. 7-krotnego zwycięzcy Western States Endurance Run.

jedz

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te