Finał Pucharu Sudetów. VI Interferie Run - BiegiGorskie.pl

Finał Pucharu Sudetów. VI Interferie Run

W górach jesień rozgościła się już na dobre, a to znak, że czas na finał kolejnego sezonu cyklu Puchar Sudetów Super Bieg. Idealnym miejscem do fetowania finiszu i sukcesów w klasyfikacji generalnej cyklu jest Szklarska Poręba. A jeśli Szklarska Poręba, to Interferie Run.

Nie zapominajmy, że ważnym ogniwem tegorocznego zakończenia sezonu jest też oczywiście Świeradów – Zdrój, bo bieg na długim dystansie odbędzie się właśnie na trasie ze Świeradowa do Szklarskiej. Trasa połączy też dwa hotele sieci Interferie – Aquapark Sport Hotel „Malachit” i Sport Hotel „Bornit”.

Jakkolwiek byśmy nie poprowadzili kierunku tego pięknego biegu – zawsze będzie to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Górski półmaraton przez Góry Izerskie, z jednej malowniczej miejscowości do drugiej. Z jednego gościnnego hotelu do drugiego.

Będzie też oczywiście bieg na 10 km, choć tu mamy klasyczną pętlę, ze startem i metą pod „Bornitem”. Na obu dystansach odbędą się też Mistrzostwa Polski Górników i Hutników KGHM w biegach górskich.

Zapisy i rejestracja zawodników: https://online.datasport.pl/zapisy/sb2022/index.php

Ważne jest aby pamiętać, że zgłoszenia do cyklu dokonuje się tylko raz i startuje się z numerami startowymi otrzymanymi na poprzednich edycjach. Osoby już zgłoszone i zarejestrowane dokonują tylko opłaty, zabierają ze sobą numery i stawiają się na starcie, a do odbioru pozostaje tylko pakiet.

Startujący pierwszy raz rejestrują się, opłacają udział w zawodach i zgłaszają się do biura zawodów po numery i pakiety startowe.

Biuro w hotelu „Bornit” będzie czynne już w piątek w godzinach 17:00 – 19:00.
W dniu biegu od 8:00.

Start półmaratonu odbędzie się o 11:00 pod „Malachitem” w Świeradowie – Zdroju. Autobusy na start półmaratonu odjeżdżają spod „Bornitu” o 10:00 i 10:20!
Warto też pamiętać o skorzystaniu z depozytu!

Start „dychy” o 11:00 pod „Bornitem” w Szklarskiej Porębie.
Meta obu biegów – Sport Hotel „Bornit” Szklarska Poręba.
Na mecie czekają medale i ciepły posiłek.

Dekoracje biegów Interferie Run odbędą się o 14:00.
Dekoracje klasyfikacji generalnej ruszają ok. godz. 15:00.

 

Więcej na https://cykl.superbieg.pl

Plan dnia: https://cykl.superbieg.pl/interferie-run/#1544993428710-7b36594d-91c0cb81-6627

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*