Exude Dare 2b na UTMB

Wypróbowana na Stumilaku i zaakceptowana przez organizatorów biegu Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB®) – wodoodporna kurtka Exude marki Dare 2b dostępna jest w bardzo dobrej cenie (185,00 zł) na stronie sklepu firmowego Dare 2b (sklep-dare2b.pl). Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Stumilak to jeden z najdłuższych biegów górskich organizowanych w Polsce – na dystansie ok. 100 mil (ok. 170 km) i przewyższeniu 9200 m. Trasę poprowadzono w dużej części pograniczem polsko-słowackim z Zawoi do Bielska – Białej.

Pogoda w tym roku zawodników nie rozpieszczała. Na trasie musieli borykać się z zimnem, deszczem, wiatrem i mokrym śniegiem. Dobra kurtka przeciwdeszczowa okazała się niezbędna. Kamil Klich z Dare 2b Team, który zajął 2. miejsce w tegorocznym Stumilaku, biegł właśnie w kurtce Exude marki Dare 2b.

„Bardzo fajny krój kurtki – na tyle „luźna”, że można ją założyć, mając na plecach mały plecak lub kamizelkę biegową, ale na tyle „obcisła”, że nie robi się z niej „żagiel” na wietrze. Bardzo dobrze skrojony kaptur plus dobre rozwiązanie ze ściągaczami powoduje, że nie spada on nawet przy dużym wietrze i częściowo rozsuniętym zamku.

Ściągacz na dole kurtki i regulacja mankietów pozwala na dobre dopasowanie w zależności od potrzeb. I jeszcze możliwość spakowania kurtki do kaptura – robi się mała i poręczna” – dzieli się opinią Kamil.

„Fajny patent chowania kurtki w kaptur, daje w efekcie mały pakunek, który zajmuje mało miejsca w plecaku czy kamizelce, a niska waga (200 g rozm. S) nie jest zbyt dużym obciążeniem na długich wycieczkach biegowych” – dopowiada Paweł „Pigmej” Krawczyk z teamu sportowego marki Dare 2b, który miał okazję wypróbować kurtkę na tatrzańskich treningach.

Opinie członków teamu o kurtce Exude i innych produktach Dare 2b można przeczytać w zakładce Recenzje i testy na stronie sklep-dare2b.pl.

Wodoodporność 10 000 mm H2O, oddychalność 5 000 g/m2/24HR, podklejone szwy i kaptur – takie parametry techniczne i cechy pozwalają na przejście weryfikacji sprzętowej na większości ciężkich biegów ultra w Polsce i na świecie. Organizatorzy najbardziej znanych europejskich biegów terenie górskim Lavaredo Ultra Trail (120 km) i Ultra-Trail du Mont-Blanc (170 km) potwierdzają, że kurtka spełnia wymagania regulaminowe ich biegów. Wszyscy, którzy chcieliby zamówić kurtkę przed zbliżającym się biegiem UTMB®, mogą to teraz uczynić bez obaw, że kurtka nie dotrze na czas.

Specjalne zamówienia last minute sklep-dare2b.pl będzie realizował w ciągu 48 godzin. Uwaga! Ilość produktów w promocji ograniczona!

Link do kurtki:
https://sklep-dare2b.pl/exude-jacket-p3656

Dare 2b to brytyjska marka, która charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia. Wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę, oferowane są jednak w przystępnych cenach. Produkty Dare 2b powstają przy ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu. Dare 2b jest sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich.

Strona: www.dare2b.com.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te