Dodatkowe zapisy na B160nR

Organizatorzy ultramaratonu górskiego „Beskidzka 160 na Raty” podjęli decyzję o wydłużeniu terminu zapisów do biegu. Zawodnicy mogą zgłaszać się jeszcze do dnia 9 marca br.

Pierwotnie zapisy miały potrwać do końca lutego br., jednak z uwagi na duże zainteresowanie zawodami, postanowiono przesunąć termin składania wniosków do 9 marca br. włącznie (najbliższy czwartek).

Jednocześnie, z powodów formalnych, organizator wyklucza możliwość dalszego wydłużenia zapisów, które odbywają się drogą elektroniczną – https://competit.pl/zgloszenie/3361/.

Kwota startowego nie ulegnie zmianie i jest zgodna z treścią regulaminu. Opłaty będą przyjmowane do dnia 10 marca br. Regulamin nie przewiduje również możliwości dokonania opłaty startowej w biurze zawodów.

Przypomnijmy, że rywalizacja w ramach tegorocznej, wiosennej edycji ultramaratonu toczona będzie na trzech dystansach – ok. 103, 48 oraz 24 km.

Zawody rozpoczną się w 1 kwietnia w samym centrum Goleszowa, po czym przeniosą się w górską scenerię – trasa biegu będzie wieść turystycznymi szlakami oraz ścieżkami leśnymi i górskimi Beskidu Śląskiego. Jedynie niewielkie odcinki będą zlokalizowane na drogach asfaltowych.

Co warte podkreślenia, zbliżająca się impreza będzie doskonałą edycją do zdobycia punktów kwalifikacyjnych do udziału w Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB) – jednego z najtrudniejszych ultramaratonów terenowych w Europie.

Szczegółowe informacje odnośnie Beskidzkiej 160 na Raty można znaleźć na oficjalnej stronie biegu – http://beskidzka160naraty.pl oraz na profilu na Facebook.com – https://www.facebook.com/Beskidzka160NaRaty/.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te