CZERWcowy ŁIKKend BIEGowy w RYTrze!

Jak zwykle co roku, amatorzy biegania po górach powinni zarezerwować w swoich kalendarzach przedostatni weekend czerwca (20-21.06.2015r.). Właśnie wtedy bowiem, po górach i dolinach Beskidu Sądeckiego, już po raz drugi rozegrany zostanie Bieg Wierchami.

Ubiegłoroczna, premierowa edycja tego biegu zgromadziła na starcie blisko 160 osób, co przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów. W w tym roku na starcie spodziewają się oni co najmniej zdwojonej liczby biegaczek i biegaczy. Wzorem poprzedniego roku rywalizacja w Biegu Wierchami będzie się odbywać na dystansach S – ok. 11km, na który wyznaczono limit uczestników wynoszący 150 osób.

DSC_0026

Co ważne – z opłaty startowej zwolnieni zostaną wszyscy posiadacze aktualnej, ważnej legitymacji szkolnej, a więc Młodzieży przybywajcie!

w6

Dystans M – ok. 30 km z maksymalną liczbą uczestników 200 osób oraz na dystans L – ok. 50 km, gdzie maksymalnie może wystartować 150 osób, a po które z roku na rok sięga coraz większa liczba runnersów przeznaczone są tylko dla osób, które ukończyły 18 wiosenek.

DSC_0003

Dla ultra łowców promocji warto też dodać, że do końca stycznia obowiązuje promocyjna opłata startowa dla osób, które zdecydują się na dystans 50 km – 60zł lub 15 euro. Wszystkie te biegi odbędą się w sobotę by już w na drugi dzień w niedzielę ducha sportowej rywalizacji przenieść na międzynarodową trasę znanego z doskonałej atmosfery X Visegrad Maratonu, który w tym roku obchodzić będzie jubileusz dziesięciolecia.

w5

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to warto dodać, że w tym roku odbędzie się ostatnia edycja tego maratonu. Maratonowi towarzyszyć będzie klasyczna sztafeta maratońska. Organizatorzy także dla maratonu i sztafety w świąteczno – noworocznym prezencie zdecydowali o ustaleniu promocyjnej opłaty startowej do końca stycznia 2015r. – 50zł lub 12 euro dla maratonu i 120zł lub 30 euro dla sztafety. Organizator przewidział też dla uczestników biegów możliwość darmowych noclegów.

DSC_0298

A więc umówcie się kto biegnie w sobotę, a kto w niedzielę, pakujcie się do auta i wio do Rytra w sądeckie!

Do zobaczenia na starcie!
Łukasz Mikulski

Strona zawodów: http://www.visegradmaraton.info/

Link do zapisów: http://zapisy.ultimasport.pl//44

zdjęcia: Tadeusz Zaręba

Post navigation

Cennik reklam na 2015 rok

CENNIK REKLAM NA PORTALU BIEGIGORSKIE.PL w ROKU 2015: oraz zasady współpracy z organizatorami imprez 1. Cennik…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te