Biegi Górskie w Otwocku!

Zapraszamy na kolejny cykl imprez biegowych w terenie. Te crossowe zawody choć przeprowadzane są w Otwocku, czyli dość daleko od gór posiadają bardzo wymagającą trasę, stąd organizatorzy wzorem biegów terenowych w podwarszawskiej Falenicy nadali im tytuł: „Biegi Górskie w Otwocku„.

Nie od dziś wiadomo że w stolicy nie brakuje fanów biegów górskich, więc biegi w Otwocku mogą się okazać dobrym pomysłem na przygotowanie się do startów w sezonie.

Oto zapowiedź organizatorów:

Już od najbliższej soboty (18. stycznia) w Otwocku rusza cykl pięciu imprez, które funkcjonować będą pod szyldem „Biegi Górskie 360° – Otwock„. Nazwa wyjaśnia w sumie wszystko – będą to biegi organizowane przez Team 360 Stopni we współpracy z OKS Otwock a rozgrywane na wydmach, położonych w pięknym lesie obok tego miasta.

otwock

Ściganie odbywać się będzie na trzech dystansach. Uczestnicy będą mieli do wyboru rywalizację na trasie 2, 4 lub 8 kilometrów. Na otwockiej „Łysej Górze” wyznaczona zostanie bowiem  pętla o długości 2 kilometrów i przewyższeniu 50 metrów. W centrum zawodów, czyli Domu Dziecka na ul. Myśliwskiej 2, czekać zaś będzie na uczestników biegu ciepła herbata.

mapa bg otwock

Biegi organizowane będą w następujących terminach:

– 18. stycznia,

– 1. lutego,

– 22. lutego,

– 1. marca i

– 16 marca.

Po tym ostatnim, finałowym biegu, odbędzie się dekoracja najlepszych oraz wręczenia pamiątkowych pucharów i medali. Niewykluczone jednak, że i wcześniej na uczestników biegów czekają inne, drobne niespodzianki…

Wszelkie informacje na temat tych imprez można znaleźć na stronie internetowej cyklu:
http://www.bg_2014.team360.pl/pl/frontpage

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Team 360 Stopni, OKS Otwock, Miasto Otwock
Partnerzy: Lasy państwowe – Nadleśnictwo Celestynów, www.orienteering.waw.pl, Elkomech
Sponsorzy: Perfect Sport, Rekwar
Media: Silne-Studio

Kontakt: Igor Błachut iblachut@team360.pl, (+48) 609-833-555

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te