Biegaj i trenuj z Izabelą Zatorską!

Biegi górskie przebojem zdobywają serca polskich biegaczy. Liczba imprez rośnie, a liczba ich uczestników rośnie jeszcze szybciej. Każdy start to niezwykłe przeżycie, dające frajdę i satysfakcję nieporównanie większą, niż bieganie po nizinach. Ale zarazem biegnie w górach więcej wymaga – przede wszystkim siły i sprawności fizycznej. I jak to z górami bywa, nieprzygotowani odpowiednio uczestnicy biegów długodystansowych lub rozgrywanych na trudnych technicznie trasach często płacą wysoką cenę za lekceważenie wymagań stawianych przez przyrodę – kontuzjami, urazami, rehabilitacją lub długotrwałą przerwą w bieganiu.

oboz_-_zdjecia3

Tym, którzy chcą rozważnie przygotować się do startu w górach lub poprawić swoją dyspozycję ObozyBiegowe.pl proponują specjalny wyjazd kondycyjno-szkoleniowy.

iza

Prowadzić go będzie Izabela Zatorska – propagatorka i legenda biegów górskich, wielokrotna mistrzyni Polski, wicemistrzyni Europy oraz medalistka Pucharu Świata. Iza znana jest z nacisku, jaki kładzie na technikę i taktykę biegania w górach, a podczas obozu będzie dzieliła się swoją unikatową wiedzą. Wspierać ją będą instruktorzy ObozyBiegowe.pl – Agnieszka i Aleksander Senkowie – doświadczeni w pracy z amatorami biegacze, którzy od lat duży nacisk kładą na wszechstronny trening uzupełniający w bieganiu, jako warunek zdrowego i efektywnego uprawiania tego sportu.

izatr

Niezmiernie mi miło, że będę mogła podzielić się swoją wiedzą trenerską i doświadczeniem z uczestnikami  obozu kondycyjnego ObozyBiegowe.pl, który odbędzie w ramach przygotowań do Festiwalu Biegowego w Krynicy. Rywalizacja w górach to nie tylko rywalizacja z innymi biegaczami i samym sobą, ale także z naturą. Sukces w biegach górskich to w 50% taktyka, dlatego mam nadzieję, że moja pomoc trenerska będzie miała odzwierciedlenie we wspaniałych wynikach sportowych, jak również w radości jaką może sprawiać bezpieczne bieganie w górach – mówi Izabela Zatorska

oboz_-_zdjecia2

XVI letni obóz ObozyBiegowe.pl z Izabelą Zatorską odbędzie się w dniach 19-26 lipca 2014 roku w Wierchomli Małej.

oboz_-_zdjecia1

Uczestnicy będą mieszkali w trzygwiazdkowym hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort – leżącym na 66. kilometrze trasy Biegu 7 Dolin. Do dyspozycji będą mieli basen, strefę welness, boisko wielofunkcyjne oraz kilometry szlaków w Beskidzie Sądeckim, z których większość prowadzić będzie trasami biegów odbywających się w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy.
ObozyBiegowe.pl to organizator jednych z pierwszych i największych otwartych obozów dla amatorów. Mają one charakter kondycyjno-szkoleniowy i przeznaczone są dla szerokiego grona biegaczy. Organizatorzy zachęcają do spojrzenia z dystansem na tradycyjny, oparty na dużym kilometrażu objętościowy sposób trenowania i postawienia na trening jakościowy.

Nastawiają się przede wszystkim na przekazywanie wiedzy i kształtowanie umiejętności poprzez praktyczne zajęcia. Kadrę obozów stanowią instruktorzy różnych specjalności, ale przede wszystkim aktywni biegacze, na codzień pracujący z amatorami. Dzięki temu prowadzone zajęcia mają charakter interdyscyplinarny i są ściśle dostosowane to potrzeb biegaczy, zapewniając wszechstronny rozwój i unikanie kontuzji.

Lipcowy obóz  organizowany pod patronatem Festiwalu Biegów dedykowany jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym fanom biegania w górach.

Więcej informacji o obozie znajdziecie na stronach:
http://obozybiegowe.pl
http://www.wierchomla.com.pl

oraz kontaktując się z organizatorem:
Aleksander Senk, ObozyBiegowe.pl, tel. 604 896 785, mail: olek@obozybiegowe.pl

Serdecznie zapraszamy!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te