Bieg Szlak Trafi! – zapowiedź

Lato tuż, tuż, a Ty nie masz jeszcze zaplanowanych wakacji? Chcesz wziąć udział w ciekawym biegu? A jednocześnie spędzić czas z rodziną?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Bieg szlak trafi!

3 sierpnia 2013r. Kazimierski Park Krajobrazowy

Już 3 sierpnia 2013r. zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania i miłośników przyrody wraz z rodzinami na pierwszą edycję imprezy „Bieg szlak trafi”.

Bieg. Jedyny w swoim rodzaju bieg o charakterze górsko-przełajowym odbędzie się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w gminie Kazimierz Dolny.

Trasa biegu o długości około 10 kilometrów została wyznaczona przez urokliwe wąwozy, lasy i pola i obfituje w podbiegi i zbiegi oraz „dodatkowe atrakcje” jak choćby zwalone drzewa. Okolica, w jakiej przyjdzie rywalizować biegaczom, oferuje nie lada wyzwanie i zarazem piękne widoki.

min_wawozy6

Dla chętnych odbędzie się również bieg na połowie dystansu głównego.

Piknik rodzinny. Dla wszystkich uczestników tej niezwykłej imprezy przygotowano wiele atrakcji. Szczególnie zadbano o milusińskich podczas, gdy ich rodzice zmagać będą się z trudami szlaku wąwozów. Na terenie Karczmy można będzie ochłodzić się w basenie i zagrać z rodziną w siatkówkę plażową. Poza tym przygotowano konkursy z nagrodami.

min_wawozy17

Osobom, które w tym roku jeszcze nie odważą się zmierzyć z biegowym wyzwaniem trasy, proponujemy spacer magicznym szlakiem wąwozów z profesjonalnym instruktorem nordic walking.

Wszystkich uczestników biegu oraz ich kibiców zapraszamy na wspólne biesiadowanie. Bogata oferty Karczmy Parchatka (www.karczma.parchatka.pl), znakomite przysmaki z grilla i najlepsze lubelskiego piwo zaspokoją najbardziej wymagające gusta..

min_wawozy20

Poza możliwością aktywnego wypoczynku biegacze będą mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji turystycznych regionu. Puławski park z osadą pałacową, urokliwy rynek w Kazimierzu Dolnym, gdzie w tym czasie będzie gościł festiwal filmowy, słynne uzdrowisko Nałęczów czy zamek w Janowcu to tylko część z atrakcji, które mogą uczynić pobyt jeszcze ciekawszym.

logo2_biegszlaktrafi

Zapisy już od 13 maja! Zapraszamy!!

Szarość, nuda niech je szlag! Wkładaj buty bieg na szlak!

biegszlaktrafi-ulotka-02

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.biegszlaktrafi.pl

oraz na fb: https://www.facebook.com/BiegSzlakTrafi

Post navigation

Bieg Szlak Trafi

Data: 03.08.2013 Miejsce: Kazimierski Park Krajobrazowy Typ biegu: bieg górsko-przełajowy Dystanse:10 km Więcej informacji na stronie…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te