Bieg EXTRA - rabat klubowy - BiegiGorskie.pl

Bieg EXTRA – rabat klubowy

Zapraszamy biegaczy z klubów biegowych do wzięcia udziału w pierwszej edycji Biegu EXTRA 15 Pałacu Wojanów (okolice Jeleniej Góry), który odbędzie się 4 maja 2013.

Naszym Honorowym Patronem jest Starosta Jeleniogórski, jak również Wójt Gminy Mysłakowice. Mamy także zaszczytny patronat Nadleśnictwa Śnieżka (Lasy Państwowe). Patronem medialnym BIEGU EXTRA jest portal BIEGIGÓRSKIE.PL

Co nas wyróżnia?

image-8872
Przede wszystkim naszym celem jest zapewnienie zawodnikom czegoś EXTRA oprócz zwyczajnego biegania, chociaż nie uważamy, że samo bieganie jest nudne!

15 Km biegu przełajowo-górskiego to zbiegi i podbiegi, wspinaczka skałkowa (niewymagająca asekuracji), mokradła i ciężkie technicznie tereny, które będą wyzwaniem dla niejednego biegacza szukającego czegoś więcej.

Stawiamy na kontakt z naturą, czyste, świeże powietrze, pośród niesamowitych krajobrazów, drzew, gór, dzikich terenów. Chcemy dostarczyć zawodnikom dobrej dawki adrenaliny i zapewnić wysoki standard organizacyjny.

Współorganizatorami imprezy są UKS Pałac Mysłakowice oraz Pałac Wojanów  który ufundował dodatkowe nagrody dla 3 pierwszych miejsc w 2 kategoriach.

image-8873

Cena startowego do dnia 28 lutego wynosi 65,00 zł. Później cena wzrasta stopniowo do 105, 00zł.

Dla zawodników zgłoszonych przez Państwa KLUB (minimum 4 osoby) proponujemy specjalną promocyjną zniżkę na start 50,00 zł. od osoby (Oszczędność nawet do 55,00 zł/os..). Rabat Klubowy w tej wysokości obowiązuje na czas określony do 31 marca 2013. Cena dotyczy płatności przelewem bankowym w ciągu 5 dni od momentu otrzymania od nas maila potwierdzającego otrzymanie zgłoszenia.

image-8874

Prosimy o nadesłanie poniższych danych na rejestracja@biegextra.pl:

1. Nazwa Klubu (adres, miejscowość, e-mail, website, telefon, Imię i Nazwisko osoby do kontaktu)

2. Lista zawodników (imię i nazwisko, data urodzenia/wiek, miejscowość (miejscowość należy wpisać jedynie, jeśli jest inna niż miejscowość siedziby Klubu.)

W odpowiedzi prześlemy Państwu dane do płatności.

Opłata grupowa, będzie uzależniona od ilości osób (minimum 4 osoby).

Wszystkie informacje dotyczące opłaty za bieg prześlemy Państwu mailem.

Zapisy indywidualne (nie grupowe) prowadzimy na naszej stronie: REJESTRACJA.

Jeśli zawodnik z Klubu biegowego wcześniej opłacił startowe (przelewem bankowym) po cenie standardowej, może ubiegać się o zwrot nadpłaconej kwoty pod warunkiem, że minimum 4  osoby z tego samego klubu zarejestrowały się w Biegu. Prosimy o zgłoszenie tego faktu mailem (rejestracja@biegextra.pl).

Zwrot nadpłaconej kwoty wypłacimy w dniu zawodów. Zawodnik musi przedstawić ewidencję członkostwa w Klubie. Przy płatności paypal pobrana będzie dodatkowa opłata 10,00 zł (koszta administracyjne).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt: Rejestracja@biegextra.pl

Napisane przez

Krzysztof Szwed

1 komentarz to “Bieg EXTRA – rabat klubowy”

  1. daniel wosik pisze:

    a gdzie profil terasy i przewyższenia?

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*