AktywnyTurysta.pl zmienia się dla Was - BiegiGorskie.pl

AktywnyTurysta.pl zmienia się dla Was

AktwynyTurysta.pl to sklep turystyczny i podróżniczy.

Został stworzony dla ludzi aktywnych, dla wszystkich turystów, biegaczy czy spacerowiczów.

Jednym słowem jest to sklep dla każdego, kto ma chęć wyjść na zewnątrz i spędzić chociaż chwilę na świeżym powietrzu, korzystając z uroków i zalet outdooru.

Miło nam poinformować, że w grudniu sklep internetowy AktwynyTurysta.pl po wielu tygodniach pracy zyskał nową szatę graficzną, lepszy układ kategorii produktowych, a przede wszystkim lepszy „silnik” umożliwiający dalszy rozwój sklepu.

Sklep dynamicznie się rozwija i było to niezbędne by ułatwić zakupy obecnym jak i przyszłym klientom. Nowy witryna sklepu Aktywnyturysta.pl dostępna zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Obecnie dzięki swej odświeżonej wersji wszystkie produkty będą łatwiej i szybciej dostępne. Ważne jest to, że całe kategorie produktowe uporządkowano według nowych logicznych zasad, które umożliwią łatwiejsze i szybsze odnalezienie poszukiwanych produktów. Zwrócono również szczególną uwagę na dokładne opisy produktów oraz bardzo dobre fotografie.

A co znajdziecie w sklepie AktywnyTurysta.pl ? Przede wszystkim dobre i sprawdzone marki w rozsądnych cenach. Sklep zaprasza również do lektury poradników sprzętowych oraz do uczestnictwa w organizowanych spotkaniach (m.in. spacery Nordic Walking).

Sklep AktywnyTurysta.pl jest oficjalnym dystrybutorem marek: Regatta, Campus, Dare2b, Trespass, CMP, Chiruca, ATSKO, STORM, BERGSON, GATTA ACTIVE, NALGENE, TERMITE, NATIONAL GEOGRAPHIC, Nikwax, 4F, Alpinus, Gerber, Ticket to the moon.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*