Turbacz Winter Trail 2019 - BiegiGorskie.pl

Turbacz Winter Trail 2019

To już szósta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników z całej Polski na gorczańskie szlaki. Impreza od swojego debiutu cieszy się dużą popularnością wśród fanów górskiego biegania.

W drugą niedzielę lutego (tj. 10.02.2019 r.) do Nowego Targu organizatorzy zapraszają na Turbacz Winter Trail 2019.

Kosmetyczna zmiana nazwy, natomiast atmosfera i trzon organizacyjny bez zmian. Na zawodników, jak co roku czeka bogaty pakiet startowy z gadżetem biegowym, zestawem herbat od Tekanne oraz pamiątkowym medalem na mecie dla każdego zawodnika. Każdy kto choć raz odwiedził Nowym Targ w trakcie zimowych zawodów biegowych podkreśla, że o wysokiej atrakcyjności zawodów decyduje piękna, widokowa trasa i wyjątkowa atmosfera podczas zawodów.

W tym roku organizatorzy przygotowali 17 kilometrową trasę z sumą przewyższeń przekraczającą 700 metrów. Start odbędzie się o godzinie 10:00 na Długiej Polanie. Trasa biegu prowadzi urokliwymi szlakami gorczańskimi do schroniska na Turbaczu, gdzie zlokalizowany będzie punkt żywieniowy.

Po opuszczeniu schroniska zawodnicy skierują się w stronę stacji narciarskiej Długa Polana na Kowańcu gdzie będzie zlokalizowana meta.

Limit czasu pozwoli nawet mniej wprawionym biegaczom ukończyć bieg i cieszyć się satysfakcją podjętego wyzwania. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie! Zakończenie imprezy o godzinie 13:00.

Strona zawodów: http://www.wintertrail.pl

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*