3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - BiegiGorskie.pl

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc

Trwają zapisy na kolejny bieg górski na ultra dystansie. Organizatorzy działają pełną parą. Tym razem udało im się pozyskać certyfikat ITRA, oraz zapewnić uczestnikom punkty kwalifikacyjne do UTMB:

Jeżeli komuś brakuje punktów kwalifikacyjnych do UTMB, CCC czy TDS to mamy dobrą wiadomość. Ultramaraton górski „3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc” został dołączony do biegów kwalifikujących do wszystkich serii The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc.

sniezka2
image-16965

Za  ukończenie zawodów na dystansie ULTRA będzie można uzyskać 1 pkt.

Ponadto organizatorzy mogą pochwalić się również certyfikatem ITRA.

itra
image-16966
ITRA to organizacja zrzeszająca organizatorów ultramaratonów, dziennikarzy i biegaczy z całego świata. Celem jej istnienia jest m.in. promocja biegów ultra, zwiększenie bezpieczeństwa i jakości organizowanych zawodów, przestrzeganie etyki sportowej oraz ocena, które biegi mogą zostać wciągnięte na listę biegów kwalifikacyjnych do UTMB.

ITRA, pierwsza zdefiniowała co można uznać ultramaratonem i jakie bieg musi spełniać warunki, aby zostać uznanym za wartościowy i bezpieczny dla biegaczy.

Stworzyła standardy.

Logo ITRA jest utożsamiane z jakością i profesjonalizmem.

Co to oznacza dla zawodników? Będzie profesjonalnie! Będzie bezpiecznie! Będziemy przestrzegać zasad uczciwości i etyki sportowej!

Wolnych miejsc coraz mniej! Zapraszamy!

http://3razysniezka.pl/

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*